alex20152015 16 лютого 2015, 9:20
Розглянувши Ваш лист від 13.05.2015 11:43:48 повідомляю наступне.
Вважаю, що моя заява неодноразово неуважно розглянута.
По перше -Ви пишете: ймовірно з технічних причин співробітники вказаного відділення не можуть переглядати інформацію по Ваших рахунках, тому що обслуговування Ваших рахунків закріплено в іншому відділенні.У зв'язку з цим рекомендуємо звернутися до відділення Банку за яким Ви закріплені.---------- якщо Ви будете уважно перевіряти і читати мої заяви, та ретельно перевіряти інформацію то Ви побачите, що я і звертався із заявою до відділення за яким я закріплений, а саме до відділення № 2 АТ«Дельта Банк» м. Херсона.
По друге- Ви пишете: важливіше частково задовольнити потребу в готівці більшості клієнтів, які звернулися у відділення, ніж в повному обсязі забезпечити виплати 2-3 клієнтам. Тому керівник відділення, щодня, спираючись на залишки готівки в касі, встановлює стандартний ліміт можливих видач. Як повідомлялося раніше, наявність цікавої суми необхідно уточнювати попередньо у відділенні Дельта Банку.---------- знову моя заява не була ретельно розглянута Вашими представниками, звернувшись до відділення банку, попередивши заздалегіть, спитавши чи могу я заказати кошти № 2 АТ«Дельта Банк» м. Херсон вул. Димитрова, 14 09.02.2015, 12.02.2015, 13.02.2015 працівники
банку на чолі з начальником відділенням Мороз Анастасією Павлівною: — грубо порушують чинне законодавство, незаконно відмовляють мені у
видачі (вилучені) моїх грошових коштів, навіть частково як Ви пишете.
З урахуванням всього вищенаведеного, прошу негайно усунути
зазначені порушення та зобов'язати начальника відділення Мороз А. П., повернути або ЧАСТКОВО видати мені грошові кошти шляхом вилучення
їх з ощадних рахунків № 26201700348690, №26205700241373.
Про прийняте рішення прошу Вас повідомити мене за телефоном та
письмово, згідно чинного законодавства.
16 лютого 2015 року
16 лютого 2015, 9:24
alex20152015, здійснити операцію зняття коштів з рахунку у Вас є можливість при наявності необхідної суми в касі Банку, яку рекомендуємо уточнювати у відділенні.

Perseo
Perseo
16 лютого 2015, 9:30
Деньги Вы получить можете, но отстояв на морозе многочасовую очередь и только столько, сколько разрешит верховный жрец, вернее начальник отделения. Но не более 500 грн.
alex20152015
alex20152015
16 лютого 2015, 9:33
Нет эти суки выдают только пенсиии и детские по 50-100гр. или за октат всю суму --лично видел

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / № 2 АТ«Дельта Банк» м. Херсон вул. Димитрова, 14 начальник відділення Мороз А. П.,