заміна картки

юлія буй 14 лютого 2015, 11:25
Дія карти закінчується 03/15. Так як суму, яка залишилась на карті я зняти не можу, чи зможу я її зняти потім, після закінчення терміну дії, якщо раптом, підкреслюю раптом, будуть якість зрушення? потрібно буде перевипускати карту та платити за неї «добровільне» страхування? чи про гроші вже можна забути?
Шановна юлія буй,
можливість зняти грошові кошти через касу Банку без карти передбачена тільки по продукту «Ощадна картка №1».

14 лютого 2015, 11:28
У меня в феврале закончилась, поменяли без всяких страховок (даже не предлагали), но толку… Деньги просто переводятся на новую карту.
14 лютого 2015, 11:32
Та мені вже жодних коштів не переводять. мені просто потрібно забрати те, що там залишилось. тобто, в будь-якому випадку, потрібно замінити картку, щоб мені перенесли кошти з тієї, в якої закінчився термін дії, і чекати знову з моря погоди? якщо картка закінчила термін дії, відповідно через май дельта я не зможу виконувати жодних оперцій? все як завжди, прекрасно!
14 лютого 2015, 11:35
Я имела ввиду, что ваши деньги со старой карты просто перейдут на новую, ну а сегодняшние реалии таковы. а что будет в марте неизвестно…
14 лютого 2015, 11:37
І Вам дякую!
14 лютого 2015, 11:35
Вы неправильно поняли. По окончанию срока действия карты, счет не блокируется. В Дельта платежах операции проводятся.
14 лютого 2015, 11:37
Дякую!
14 лютого 2015, 11:32
Со счета всегда можно снять деньги (при их наличии) в кассе банка по паспорту, оформив расходный ордер у операционистов.
14 лютого 2015, 11:33
И отстояв очередь за 100 грн
14 лютого 2015, 11:36
І ще в кращому випадку, отримати тих 100 грн
14 лютого 2015, 11:40
Вы не указали, о какой карте идет речь.
14 лютого 2015, 11:41
Картка соціальних виплат (пенсійна ніби у них вона називається)
14 лютого 2015, 11:44
Если в вашем отделении по социальным картам выплачивают большие суммы, чем по обычным-то стоит получить новую.
14 лютого 2015, 11:47
Та я не маю часу зараз стояти в чергах. раніше (в грудні) давали по 500 грн, потім по 300. і час від часу я могла перевести на приват банк деяку суму. а зараз у мене немає можливості чекати в чергах кожного дня, і, відповідно, черз дельта платежі нічого не переводиться. мені лише варто очікувати може запрацюють дельта платежі, в чому я дуже сумніваюсь.
14 лютого 2015, 11:56
В любом случае у Вас полтора месяца на раздумья. Тут многие не знают, что будет на следующей неделе.
14 лютого 2015, 11:36
Це ми все проходили. намагаюсь забрати кошти з початку грудня минулого року. частину забрала, а частину так і не встигла
WL WL
WL WL
14 лютого 2015, 12:07
Якщо картка прив«язана до поточного рахунку, працівники банку можуть виписати Вам видаткуовий документ для отримання коштів ч/з касу