Кредит в Дельта Банке

SVEN28 9 лютого 2015, 9:48
Есть кредит в Дельта Банке, плачу без просрочки, до 20 числа каждого месяца, идеальная кредитная история. Если есть предложения, Ваш депозит на мой кредит готова рассмотреть. Сразу хочу отменить, что рассмотрю предложения только на срок, т.к если бы была полная сумма к закрытию кредита, данное предложение было не актуально. Готова оплачивать 1000 грн.ежемесячно ( сумма кредита 16000 грн.)на карту Приват банка. Пишите на почту dima-popov-2002@inbox.ru Спасибо.

Тарас Бульба
Тарас Бульба
9 лютого 2015, 10:15
Цікаво — і ЯКІ умови вас при такому «розкладі» задовільнили б?

У мене в Дельті є навіть не допозит, а просто велика сума на поточному рахунку.
Недавно один із форумчан запропонував таку умову. У нього кредит в 30000 грн, щомісячно він погашає тіло кредиту в 1000 грн + %.
Зараз із грошима стало туго — так як звільнили із роботи. Щомісячно (в кінці місяця) без будь-яких відкатів він говорить, що готовий повертати 1000 грн — лиш би не попадати в боржники, так як тоді мордовороти із Дельти пресують по повній програмі.
Тобто, навіть при таких умовах його кредит можна було б закрити через 30 місяців.
У вас кредит — в 16000 грн. Щомісячна виплата — 1000 грн.
Ваш кредит погашається через 16 місяців — тобто, майже кінець наступного року.
Якщо ви при цьому ще встановлюєте % відкату, та, зважаючи на те, що таке сьогодні 1000 грн (я не кажу вже про 1000 грн в кінці наступного року) — то чи є взагалі в таких «взаимных услугах» якийсь сенс?