Зобов"язання банку

AllaMl 2 лютого 2015, 12:19
Чому ви не виконуєте звої зобов«язання перед клієнтами? Дельта платежі не працюють, в касі вистоявши чергу 2 години в приміщенні банку, пів години під приміщенням отримала аж 200 грн. (це відсотки). Коли я зможу отримати гроші які держава виплачує мені на дитину… Мені не потрібно відписки типу працівники працюють над вирішенням питання — гроші мені потрібно вже.
2 лютого 2015, 12:40
Шановна AllaMl,
з метою отримання готівкових коштів рекомендуємо звертатись на відділення Дельта Банку.

2 лютого 2015, 12:56
А ви не намагались ще підійти до начальника відділення, я от вже подумую запропонувати їй відсотків 15. я у відчаї.ходила у відділення -черга аж на вулицю, а вдома 10 -місячна та 3 річна дитина самі. вже не знаю як бути
2 лютого 2015, 13:32
Ну просто склалась ситуація така, що сьогодні потратила на банк 2,5 години(простояла під банком з 8-30до 9год поки запустили потім з9 до 11-ї в банку. В мене теж двоє дітей — сьогодні були в садочку. Думала за годину справлюсь і ще щось зроблю дома( Шкода потраченого часу… Каси висять — навіть з випискою економіста простояла півгодини… На рахунок відкату начальнику: чесно не знаю, якби віддали в долларах, можливо заплатила, але доларів у них немає навіть на виплату відсотків, ітак витрачаю на конвертацію по їх курсу кучу грошей…
2 лютого 2015, 13:57
То у вас доллари?і по скільки вам видають, якщо не секрет? бо сьогодні видавали лише відсотки
2 лютого 2015, 14:01
Конвертують по їх курсу (15,21) і видають у гривнях.