Інформація щодо лімітів по поточним рахункам

sergei80 27 січня 2015, 23:34
Стандартні ліміти, встановлені по всім Рахункам, відкритим в АТ «Дельта Банк», за винятком Рахунків, що обслуговуються за Пенсійними та Зарплатними тарифними пакетами:

Отримання готівки в мережі банкоматів (ліміт діє за всіма картками, відкритими до відповідного Рахунку):

на території України (окрім Луганської та Донецької областей) в мережі банкоматів АТ «Дельта Банк»*: 2 500 грн. на добу;
в мережі банкоматів АТ «Дельта Банк» в Луганській та Донецькій областях: 1 000 грн. на добу;
мережі інших банків на території України: 500 грн. на добу;
за кордоном: 1 000 грн. на добу.

Отримання готівки в касах банків** (ліміт діє за всіма картками, відкритими до відповідного Рахунку):

Рахунок у гривні: отримання готівки на території України –150 000 грн. на добу;
Рахунок в іноземній валюті: отримання готівки на території України – в еквіваленті 15 000 грн. на добу***.

А НА САЙТЕ БАНК МОЖЕТ ОБНОВИТЬ ИНФОРМАЦИЮ ИЛИ НУЖНО ВЫЧИТЫВАТЬ ЭТО НА ПОСТОРОННИХ РЕСУРСАХ. ПОЗОР БАНКУ!!!
28 січня 2015, 10:03
Уважаемый sergei80,
Ваше предложение будет рассмотрено и учтено при дальнейшем планировании модернизации системы.

27 січня 2015, 23:43
В мережі банкоматів АТ «Дельта Банк» в Луганській та Донецькій областях: 1 000 грн. на добу; они что увеличили лимит??? я не пойму я в день могу перечислать теперь по 1000 грн (разогналась=) ) или на карточки, на которые осуществляется перевод лимит 1000 грн? Объясните, а то голова кипит уже
27 січня 2015, 23:52
Это официальная информация банка, которая у них на сайте, а на самом деле у них в разных отделениях разная информация. просто шарашкина контора а не банк.
27 січня 2015, 23:49
Эти лимиты только на бумажке. В действительности все печальнее.
27 січня 2015, 23:51
А да??.. ну ладно… вы перевод сегодня не осуществляли случайно??? что там Дельта платежи не заработали?
27 січня 2015, 23:54
У меня сегодня получилось перевести 495 грн. около 11.00 утром
27 січня 2015, 23:59
У меня утром не получилось неизвестная ошибка, после обеда жена пыталась смс не присылали для подтверждения, вечером просто бабки не переводят.
27 січня 2015, 23:55
Глухо. 7 попыток все забракованы. Жду 24-00 может пройдет.
27 січня 2015, 23:59
Вот я и имею ввиду именно сейчас ночное время…
27 січня 2015, 23:59
Дай Бог чтобы у ВСЕХ получилось перевести!

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Інформація щодо лімітів по поточним рахункам