Припиніть беззаконня та бардак у ДБ

koroleva33 27 січня 2015, 10:38
Хочу поділитися враженнями від відвідування 25 відділення Бучми 1. В 9-15 з відділення вийшло подружжя, за ними вибігла касирка Зима з грошима в кулаку і дуже вибачалася, що в банку коміся і вона не змогла їм все виплатити, передала їм гроші. У відділенні також було дуже цікаво.Та ж Зима і економіст читали з інтернету вчорашню іронічну замітку як Дельта Банк піклується про нас(береже наші гроші, не видаючи їх нам, як підвищується наша освіта у фінінсовій справі, як ми не їмо шкідливих продуктів і т.д) і дуже реготали. Раніше я вважала їх також заручниками ситуації, але тепер бачу, що це цинічна та підла команда, яка від знущань над людьми ловить кайф.З першої каси вийшов перевіряючий з старшою по залу, яка раптом стала ввічливою і уважною до клієнтів (бо зазвичай вона, не піднімаючи голови рявкає, щоб до неї не підходили).КОЛИ В ГОРЕ БАНКУ ПРИПИНИТЬСЯ ЦЕЙ БАРДАК ?????????????????????????????? Назвіть прізвище куратора в Банку від НБУ (Попова вчора заявила про це)
27 січня 2015, 11:25
Шановна koroleva33,
ми обов'язково приймемо до уваги інформацію, викладену в Вашому повідомленні. Дякуємо, що допомагаєте нам стати краще!

Perseo
Perseo
27 січня 2015, 10:51
А співробітникам банку горя немає, зарплатню вони отримують. Все інше їм фіолетово.
daira
daira
27 січня 2015, 10:52
А видео есть? всего этого дейтства?
извините не очень похоже на правду
koroleva33
koroleva33
27 січня 2015, 13:11
Я ж там була не одна!!! І ми вже там стали такими рідними, що добре знаємо один одного.Може у вас у Миколаїві дельтівці інші, а тут дуже борзі