заборгованість по кредитці,

ivzab 19 січня 2015, 16:04
Була заборгованість по кредитці, в листопаді зателефонував в банк і на питання яка в мене точна сумма боргу враховуючи борг по відсоткам мені назвали сумму 4512 грн. В той же день зарахував 4520 грн. Через 2 місяці приходить смс «З Вас вирахувано 320 грн, сумма боргу 1240 грн». Подзвонив в їхню підтримку, говорять «Ви не погасили в листопаді відсоток по кредиту і на нього банк нараховує відсоток» на моє питання «Як на сумму 135 грн може нарахуватись 320 грн відсотків, яка у Вас відсоткова ставка?» почув відповідь «Вам нарахували 4 штрафи, за те що ви не погасили 135 грн, ми Вас попереджували в смс». Жодних смс від них не приходило, до того моменту, де вони повідомили про борг в розмірі 1240 грн…
19 січня 2015, 16:10
Шановний ivzab,
повідомляємо, що уточнювати фінансову інформацію по Вашому кредиту у Вас завжди є можливість наступними каналами зв'язку:
— зателефонувати до Контакт-Центру Банку за номерами: 044 428-95-95 або 0 800 500 600;
— за допомогою функціоналу «Запит до банку» через СДБО «myDELTA» (при наявності Стандартного доступу);
— через форму зворотнього зв'язку, яка розміщена на сайті Банку;
— за допомогою скайп-телефонії (deltabank_ukraine);
— надіслати лист на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.

Alexandr  Smyrnov
Alexandr Smyrnov
19 січня 2015, 17:12
Почему бы вам не сказать что вы переходите на собственную процессинговую систему и послать банк в эротическое путешествие с гинекологическим уклоном, ведь мы выполняем свои кредитные обязательства перед банком, а он свои обязательства нет.
AboveBeyond
AboveBeyond
20 січня 2015, 20:10
Нужно писать гражданский иск в суд!

пишите в личку) помогу