ТЕРНОПІЛЬ

AFERIST 13 січня 2015, 20:48
сьогодні видавали по 500грн по запису толпа пенсіонерів мам і агресивно настроєних вкладників кажуть видавали по двох списках треба відмітити що народ налаштований агресивно бо перший раз отримували по 2500грн а тепер по 500грн кажуть київ блокує більшу суму був свідком великого скандалу пенсіонерів з керівництвом (вимагали видати їм всю суму і вже) на вмовляння не йдуть тим що потрібні кошти на операцію і лікування відправляють до заступника чергу розрулюють погляд з боку записують на чергу раз самих хитрих які позаписувались по декілька раз на кожний день викреслюють на дітей виплачують я так зрозумів без проблем по 500грн навіть без запису моя жінка підійшла запитатись коли слідуючий раз видадуть так їй виплатили без запису сьогодні я вже приревнував що вона сподобалась працівнику так ще й сказали що завтра будуть дзвонити бо черга підходить відповів та будем рахувати що касир прогледів це ж гроші на дітей там чергою займається мужик і за гроші на дітей з ним можна договоритись можливо своїх дрібних має або є вказівка дитячі поскоріше видавати бо багатьох до каси посилав і ще видавали без запису суми 200-300грн ще так збоку можна відмітити що скандальним і тим що пробують схитрити на поступки не йдуть що буде дальше не знають
Мінфін
Відповідь адміністратора
30 січня 2015, 16:33
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 30.01.2015).
Пользователь не предоставил подтверждение по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является вкладчиком данного банка.