Важливо для всіх!

jose 9 січня 2015, 14:46
Депозити закінчуються, тим часом наш чесний банк і не збирається повертати кошти. Відверто бреше про процеснгову систему. Просто знущається. Вважає всіх за ідіотів. Доведеться продовжувати депозит, інакше гроші лежатимуть без руху.

У зв«язку із цим запитання до Дельта банку:

--Які депозити з вашої нинішньої лінійки (акційні, додаткові %, інші хитрощі) не будуть відшкодовані ФГВФО у разі ліквідації Дельти?
Банк повинен попередити клієнта про можливе неповернення вкладу перед оформленням угоди, цитата:

»Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Положення про порядок інформування вкладників про систему гарантування вкладів фізичних осіб, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 23.07.2012 № 10, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.08.2012 за № 1370/21682, у разі залучення банком вкладу, на відшкодування коштів за яким не поширюються гарантії Фонду, банк зобов'язаний ознайомити про це під підпис фізичну особу, яка має намір розмістити такий вклад у банку, до укладення такого договору."

Джерело: www.fg.gov.ua/depositors/not_guarantee/
9 січня 2015, 15:04
Шановний jose,
всі депозитні вклади, що на даний момент запропоновані Дельта Банком, підпадають під відшкодування ФГВФО.

9 січня 2015, 14:58
Хороший вопрос, но вот можно ли будет верить ответу банка на него (если таковой будет)?
ольга авдеева
ольга авдеева
9 січня 2015, 15:07
Все публичные предложения должны відшкодовуватися, хоть акционный, хоть суперакционный, не відшкодовуются только те, которые лично в индивидуальном порядке устанавливали % ставку, именно при подписании договора вы и уведомляетесь. я как вкладчик рухнувшего ваб-банка перечитала это сто раз, зайдите на ту линию почитайте, и поверьте, уж лучше виртуальные %, обналичка в терминалах и иногда повезет 500 грн перекинуть, чем 2 месяца ни %, ни новостей, одни облигации в законодательстве светят((((
soulage
soulage
9 січня 2015, 15:18
Так и есть, я тоже против ВА. По крохам но хоть можно вывести какую то сумму. У меня депо закончилось 10 декабря 22300 грн., за месяц уже вывел 13000 грн., осталось меньше половины.
9 січня 2015, 15:28
Можно подумать введение/не введение ВА или национализация зависит от клиентов банка.Терзают сильные сомнения. Решат, что надо, введут ВА и нас не спросят, а сейчас акционеры что-то там пообещали и НБУ сидит не парится, ждет а вдруг само рассосется. А вообще, сегодня лимит 500 в день, а завтра может 250 в месяц (как в Имэксе) и т.д.
jose
jose
9 січня 2015, 15:30
Ольга авдеева, звісно за такої ситуацї ліпше продовжити депо. Принаймні, можна в магазинах за % отоварюватися (не завжди). Паніка у вигляді дострокового розторгнення угод працює проти нас самих. Тим часом паніка вкладників не виправдовує дії Дельти — злодійкуватої конторки а-ля «made in 90-ые».