ТЕРНОПІЛЬ

AFERIST 26 грудня 2014, 21:27
Видавали по 2500 знову але вже напряг суто по запису без запису до 500грн не проходило винятки інваліди і дуже старі напевно вже напряг з готівкою на халяву не получилось пропонували застрахувати машину тоді виплатять два дня по 2500 починається напряг і в файному місті Тернопіль чергу писали на 20 січня по ходу це одне місто де виплачували по 2500грн як дальше буде побачимо
27 грудня 2014, 12:23
Шановний AFERIST,
на даний момент в Банку встановлено правило: важливіше частково задовольнити потребу в готівці більшості клієнтів, які звернулися на відділення, ніж в повному обсязі забезпечити виплати 2-3 клієнтам. Тому керівник відділення, щодня, спираючись на залишки готівки в касі, встановлює стандартний ліміт можливих видач. Обсяг клієнтської бази на різних відділеннях — різний, обсяги зняття коштів у касах — різні. Відповідно і ліміти на зняття готівкових коштів в різних відділеннях відрізняються.
Мінфін
Відповідь адміністратора
29 грудня 2014, 12:06
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 29.12.2014).
Пользователь не предоставил копию документов по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является вкладчиком данного банка.

viol
viol
26 грудня 2014, 21:39
Точно файне місто. По моєму вже ніде такі грощі не знімеш.Я вже тижня 3 не копійки неможу ні зняти ні перевести. Добре живете!
ruslan441
ruslan441
26 грудня 2014, 21:52
Бррр. Что за дамп сознания???
Поставь хоть одну запятую. Нихера ж не понятно.
Или бот?
tu911
tu911
26 грудня 2014, 23:42
В Одессе это вообще сказочные суммы. 3 недели назад максиму 500 и то «со страховкой» 10 грн это бабушкам, а обычным людям и по 200 грн.