ДельтаБанку

alexandrn99 22 грудня 2014, 11:11
уважаемый ДельтаБанк!
я брал у вас кредит, но я к сожалению сейчас перехожу на собственную процессинговую платформу, в связи с этим кредит не смогу гасить какое то время. Это я сообщил банку. Почему банк начисляет мне штрафи?
22 грудня 2014, 11:47
Уважаемый alexandrn99,
напоминаем, что согласно подписанному кредитному договору между Вами и Банком, в случае не выполнения Вами обязанностей по погашению в установленные сроки кредитной задолженности, Банк имеет право применить штрафные санкции в размере, предусмотренном данным договором.

22 грудня 2014, 11:24
Поддерживаю
helen123
helen123
22 грудня 2014, 11:53
А почему только банк имеет право, а клиенты бесправные?
23 грудня 2014, 15:08
Мне тоже интересно почему клиенты штрафные санкции применить не могут?
22 грудня 2014, 11:56
Клиент тоже имеет право начислять пеню! Стаття 612. Прострочення боржника

1. Боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов'язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

2. Боржник, який прострочив виконання зобов'язання, відповідає перед кредитором за завдані простроченням збитки і за неможливість виконання, що випадково настала після прострочення.

3. Якщо внаслідок прострочення боржника виконання зобов'язання втратило інтерес для кредитора, він може відмовитися від прийняття виконання і вимагати відшкодування збитків.

4. Прострочення боржника не настає, якщо зобов'язання не може бути виконане внаслідок прострочення кредитора.
22 грудня 2014, 11:57
Стаття 625. Відповідальність за порушення грошового зобов'язання

1. Боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання.

2. Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
22 грудня 2014, 11:58
Стаття 10. Права споживача у разі порушення умов договору про виконання робіт (надання послуг)
5. У разі коли виконавець не може виконати (прострочує виконання) роботу (надання послуги) згідно з договором, за кожний день (кожну годину, якщо тривалість виконання визначено у годинах) прострочення споживачеві сплачується пеня у розмірі трьох відсотків вартості роботи (послуги), якщо інше не передбачено законодавством. У разі коли вартість роботи (послуги) не визначено, виконавець сплачує споживачеві неустойку в розмірі трьох відсотків загальної вартості замовлення.

Сплата виконавцем неустойки (пені), встановленої в разі невиконання, прострочення виконання або іншого неналежного виконання зобов'язання, не звільняє його від виконання зобов'язання в натурі.