Сайт Дельта Банку відновив роботу в повному обсязі після хакерської атаки

DeltaBank 19 грудня 2014, 11:48
19 грудня 2014

З 9 грудня 2014 р. офіційний сайт АТ «Дельта Банк» безперервно зазнавав масових DDoS-атак* на серверах хостинг-провайдера. Завдяки спільній роботі співробітників хостера та фахівців банку, атака була локалізована і вжиті необхідні заходи для її відображення та мінімізації наслідків для сайту. Даний інцидент не вплинув на операційну діяльність банку. Всі платежі, в тому числі і транзакції за допомогою сервісу «Дельта Платежі» Інтернет-банкінгу myDELTA, були проведені і проводяться у звичайному режимі, кошти клієнтів не постраждали. Нагадаємо, що вся персональна інформація про клієнтів зберігається на внутрішніх серверах банку, захищених найбільш сучасними засобами.

На даний момент сайт банку працює у звичайному режимі.

«Для підвищення безпеки ми вирішили перевести сайт на майданчик банку, — говорить Заступник Голови Ради Директорів з Інформаційних Технологій Андрій Бегунов. — Новий хостинг дозволить використовувати кілька каналів передачі інформації та задіяти інноваційну систему захисту. Ми також зможемо вибудувати більш тісну комунікацію як з провайдерами, так і з силовими структурами, що дасть можливість оперативно усувати будь-які проблеми. Все це в комплексі забезпечить максимальну доступність і захищеність корпоративного сайту».

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності, викликані цим інцидентом.

*Ddos-атаки (від англ. Distributed Denial of Service — відмова в обслуговуванні) — хакерська атака на обчислювальну систему з метою блокування доступу користувачів системи до надаваних системних ресурсів (серверів). Нагадаємо, останнім часом DDoS-атаки на зовнішні сервери компаній стали досить поширеним явищем у світі і почастішали в Україні. Даний вид впливу стали використовувати в цілях розхитування фінансової системи України, про факти чого неодноразово заявляли в Нацбанку України та ЗМІ. DoS і DDoS-атаки найбільш популярні, оскільки дозволяють довести до відмови практично будь-яку систему, не залишаючи юридично значимих доказів

Николь Николаевна
Николь Николаевна
19 грудня 2014, 12:00
А mydelta не загружается. Висит как обычно. Когда починят?
19 грудня 2014, 12:07
Попробуйте кеш браузера почистить.
19 грудня 2014, 12:06
Ура! С праздником! :-)

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Сайт Дельта Банку відновив роботу в повному обсязі після хакерської атаки