Trey 12 грудня 2014, 9:55
Закінчився гривневий депозит — грошей не віддають бо немає, навіть постанова НБУ віддавати 150 тис їх не колише

З картки гроші сняти не можу, розповідають якісь байки про мастеркард… картка не заблокована, але ні копійки не сняти вже третій день (і ліміти там вже 300 грн)

Через pay2you ліміт всього 15 тис в місяць, в кого значна сума, гроші виводити прийдеться роками

Через сервіс майдельта з 02 грудня з 7 платежів (щодня по 2500) не пройшов жоден, хоча там писало що сума проведена, вчора писав заяву на повернення грошей на рахунок, витрачаючи свій час.
15 грудня 2014, 14:34
Шановний Trey,
наявність необхідної Вами суми коштів рекомендуємо уточнювати безпосередньо у відділенні Банку. Ви маєте можливість залишити у відділенні відповідну заявку і вона буде задоволена найближчим часом.
Також інформуємо, що, як повідомлялося раніше, в Банку проводяться роботи по переходу на власну процессинговую платформу, до завершення всіх робіт можливі збої при використанні карт емітованих Банком. Запевняємо Вас співробітники Банку роблять все можливе для оперативного вирішення даного питання.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

makmal
makmal
12 грудня 2014, 11:15
Отправят Вас судиться с банком. Это другой вид отношений (договорные).

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Буду писати заяву в міліцію і прокуратуру , нехай відкривають кримінальну справу за статтею шахрайство .