Проблемы с выдачей депозитов в валюте, м.Львів

malanchuk 9 грудня 2014, 22:00
Депозит у валюті закінчився 01.11.14р., з того часу не отримала жодного долара. При відвідуванні відділення «Дельта» банку м. Львів, пр.Чорновола, касир кожного разу повторяє «немає грошей». Писала заяву на видачу депозиту, отримала відповідь від НБУ про те, що Ви можете отримати згідно постанови 15000грн в день згідно встановленого курсу на даний день. Кошти з депозиту потрібні мені на пологи, про це повідомлений начальник відділення, але він розводить руками, каже нічого не можу обіцяти, але ви не хвилюйтеся. Як можна не хвилюватись коли час народжувати приближається, а коштів не отримала жодної копійки хоч сьогодні вже 9.12.14… Хто компенсує мені втрачене здоров«я і мої нерви??? Хто оплатить за пологи, лікареві сказати, що банк кошти не виддає????
10 грудня 2014, 11:54
Уважаемый malanchuk,
руководством Банка принимаются меры для организации бесперебойной работы банкоматов и обеспечение достаточного количества наличных денег в кассах отделений Банка с учетом запросов максимального количества Клиентов.

лариса львів
лариса львів
9 грудня 2014, 22:25
В мене така сама ситуація! продала на міжбанку по 15,10 грн, сьогодні кажуть по 15,35 купували
OlegLviv
OlegLviv
10 грудня 2014, 0:36
Ідіть до начальника начальника на Валову.На Чорновола він нічого не вирішує.
10 грудня 2014, 8:28
На пологи потрібні бакси?.. за гривню лікарі у львові не працюють? І дуже погано, що не цікавитесь банком, в який вклали ваші власні гроші. Читали б про банк- почали б виводити у гривні вже з 01.11.2014р., по 3000-5500 грн на день.
Владимир Бабчук
Владимир Бабчук
10 грудня 2014, 11:44
Да, ей беременной, только и не хватало бегать по кассам да по банкоматам и снимать по 3000-5500 грн. день, глядишь там и родила бы где-то между отделением и банкоматом.
10 грудня 2014, 15:15
5000 в день раньше переводом работало… и бегать никуда ненадо.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Проблемы с выдачей депозитов в валюте, м.Львів