продажа валюти на міжбанку2

sanya777 9 грудня 2014, 16:50
у п'ятницю замовив продаж 100 дол на міжбанку, вчора продали, сьогодні зайшов підписати щось щоб гроші скинули на картку Ощ№1, до обіду скинули, правда зняти не міг ніде (ДельтаБанк — банкомат пустий, каса чол. 15 у черзі — видають по 500 грн, шукав різні банкомати, Приват, Укрсиб, Укргаз, Кредо. Щойно повезло СбергБанк Росії видав 500 грн — УРААААА), під кінець дня зайду ще у відділення може менша черга і у касі ще зніму 500 грн, інакше завтра продовжу. Ось така ситуація

9 грудня 2014, 16:54
Вразило дуже ввічливе ставлення працівниці, але добавлю працює вона менше місяця, так як із жовтня щодня у відділенні і не бачив її. Сама порадила такий варіант зняття валюти!!! За що їй окрема благодарность, курс продажі 15,35
9 грудня 2014, 17:57
Курс хороший, я 3 грудня по 15,10 грн продала
- -
- -
9 грудня 2014, 22:05
У мене закінчився депозит в дол. не можу отримати. Пропонують кожен день по 14,63 х 33 дол. Підкажіть як робиться замовлення на продаж на міжбанку? заява в письмовому виді, чи у них є якийсь зразок? і що далі?
9 грудня 2014, 22:29
Підійдіть до економіста і скажіть я хочу продати свої долари на міжбанку! все складається в них ви лише підписуєта заяву на продаж
9 грудня 2014, 23:37
Тільки не пишіть відразу всю суму продати, спробуйте по 100 дол, для початку
9 грудня 2014, 23:41
У відділенні на момент написання заяви — пятниця курс був 14,35, вчора мені продали по15,35 зі 100 дол у виграші на 100 грн. хоча щоб купити свої 100 дол мені треба і так ще 170 грн докласти, отака математика