Дельта банк, прощавай!!!

Olyamama 9 грудня 2014, 15:43
Сьогодні, нарешті, забрала залишки свого депозиту! Доречі, термін закінчився 24.11. Чого я тільки не натерпілась за цей час! Гроші знімала всіма можливими способами, більшу частину свого «робочого» дня доводилось проводити у чергах до кас. Іноді навіть брала з собою дитину, бо немає з ким лишити. І щодня були якісь нові сюрпризи, неприємні звичайно ж. На минулому тижні я не змогла перевести гроші на іншу картку з телефона, спробувала з комп'ютера — все вийшло, але ж там і комісія вдвічі більша! Вчора додзвонилась на гарячу лінію (півгодини слухала музику), сказали що зменшили загальний добовий ліміт на зняття до 2500, вибрехались, щоб відчепилась. Я спробувала потрібну суму — все одно нічого не вийшло! А сьогодні мені відмовили у магазині, це вже взагалі триндец просто!!! Причому сума загальнознятих коштів не перевищувала заявлений раніше ліміт. Особливо мене обурило те, що коли оформлявся депозит працівник банку гарантував, що його можна буде забрати будь-де, а що ж тепер? — Ви не в нас відкривали рахунок, ідіть в своє відділення по гроші! Такого я ще не бачила в жодному банку!
За ці два тижні я втратила стільки нервів, часу, про проїзжені і витрачені на комісії гроші я вже мовчу, що ніякі відсотки мене вже ніколи не спокусять.
Цей банк — моє найбільше розчарування, ніколи не думала, що так може бути. Тепер я знаю, що нікому не можна довіряти свої заощадження, особливо ті, що далися важкою працею. Краще нехай лежать під своїм матрацом, ніж в якогось дядька в офшорах. Дякую за неоціненний досвід!
P.S. Шкода що із списку проблем не можна відмітити усі пункти, вони усі доречні.

tiesto2014
tiesto2014
9 грудня 2014, 15:44
Вітаю! бажаю забути Дельту, як кошмарний сон.

Дуже цікаві і конструктивні висновки. Я теж намагався винести якийсь урок з цієї безнадійної ситуації. Урок дуже і дуже повчальний.
9 грудня 2014, 15:56
Дякую! Завтра ще піду закрию рахунок і тоді вже точно забуду про цей жах. Буду тепер обходити їх десятою дорогою!
9 грудня 2014, 16:02
Це точно! Брешуть всі!
mopsik
mopsik
9 грудня 2014, 16:06
Вам ще пощастило, що депозит був у гривнях, а то у валюті не дають і це є справжньою проблемою.
9 грудня 2014, 16:14
Я знаю. Одного разу навіть бачила як видавали валютний депозит у гривні, а курс у них самі знаєте який. Касир пояснювала це тим, що вкладник при оформленні приніс ім гривню, а не валюту. Отаке от може бути
00Ekaterina
00Ekaterina
9 грудня 2014, 19:03
А кассир помнит, кто приносил на валютный вклад $, а кто гривну? Бред. Я лично приносила год назад $, так меня тогда сам начальник отделения вместе со старшим кассиром угощали кофе! А теперь забираю гривной и со страховкой. % уже все потеряла. Представляете, какой кофе дорогой?
kn0xville
kn0xville