Шановний банк!

140588 9 грудня 2014, 10:17
Доброго дня! У мене закінчився депозит 02,12,14 у гривнях досі його забрати не можу. І там не велика сума але для мене це гроші я їх собирала для дітей із соціальних виплат протягом 5 років по 160грн в місяць на сьогодні мені мої гроші не віддають. Я із района їздити кожного дня по 100грн знімати не маю можливості, із здоровям погано, мене через таку ситуацію серце боліти стало тому що я розумію що для когось ці суми 2000-3000 тисяці не гроші, а для мене це все що я роками по копійці собирала. На сьогодні я не забрала ще предедущий депозит який закінчився, а уже підійшов наступний 00007004796520. Мені дуже потрібні ці гроші я не розумію розмови економіста який мені каже я вам що їх намалююю ці гроші. Шановний банк для вас це копійки мені їх малювати не потрібно я довірилась і їх Вам принесла все що мала, а зараз маю проблеми, а ви мені мої законні гроші не віддаєте. У мене є ще діючий депозит який я хочу розірвати, тому що я бачу що більше виїздити по стану здоровя не маю сили. Прохання розібратись у даній ситуації. Допомогти. Тому що буду звертатись до Національного Банка із заявою там у мене її приймуть, а ваші співробітники у мене її брати відмовлялись аж поки я не настояла.
9 грудня 2014, 18:15
Уважаемая 140588,
у Вас есть возможность снять необходимую сумму, заблаговременно заказав ее звонком в отделение Банка.
Кроме того, с помощью Ваших карт у Вас есть возможность снимать средства в банкоматах, проводить расчеты в торгово-сервисных сетях, а также сохранять средства на счете, получая при этом дополнительный доход в виде процентов на положительный остаток.
Уверяем, руководством Банка принимаются все возможные меры для бесперебойного обслуживания всех Клиентов и обеспечения депозитных выплат в соответствии с нормами, установленными НБУ относительно выдачи денежных средств с депозитных счетов.