Вопрос роботу

KWP 1 грудня 2014, 5:47
Получил ответ от робота из «Дельта Банка».
Пишет: «Уважаемый KWP,
информируем, что для получения необходимой Вам суммы рекомендуем уточнять ее наличие непосредственно в отделении Банка.

Вопрос роботу: Каким нормативно-правовым документом для получения МОИХ денег я должен уточнять их наличие непосредственно в отделении Банка?

Может этими?
Конституція України
Стаття 41. Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю

Цивільний Кодекс України
Стаття 1060.
2. За договором банківського вкладу незалежно від його виду банк зобов'язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника, крім вкладів, зроблених юридичними особами на інших умовах повернення, які встановлені договором.
Умова договору про відмову від права на одержання вкладу на першу вимогу є нікчемною.
Стаття 1066. Договір банківського рахунка
1. За договором банківського рахунка банк зобов'язується приймати і зараховувати на рахунок, відкритий клієнтові (володільцеві рахунка), грошові кошти, що йому надходять, виконувати розпорядження клієнта про перерахування і видачу відповідних сум з рахунка та проведення інших операцій за рахунком.

Стаття 1068. Операції за рахунком, що виконуються банком
1. Банк зобов'язаний вчиняти для клієнта операції, які передбачені для рахунків даного виду законом, банківськими правилами та звичаями ділового обороту, якщо інше не встановлено договором банківського рахунка.
2. Банк зобов'язаний зарахувати грошові кошти, що надійшли на рахунок клієнта, в день надходження до банку відповідного розрахункового документа, якщо інший строк не встановлений договором банківського рахунка або законом.

Так то, робот иди сначала изучи законы, а потом будешь давать советы.

Я несколько раз уточнял наличие. Мне не сказали какое наличие в банке.
Хотя явно больше 1 000 грн.
А мне выдали 500