Вирішення питання погашення заборгованості Дельтабанком!

borodaguy 30 листопада 2014, 18:29
В звя'зку з участю моєї сім'ї у програмі «Маніципальне Житло», яку проводить Вінницька Міська Рада, прошу Дельтабанк повернути мені усі мої кошти, які знаходяться на моїй ощадній картці №1 до 04.12.14. У вказану дату маємо зробити внесок за житло, в іншому випадку можемо залишитись без нього. Неодноразово звертався з письмовими заявами про необхідність надання коштів до завідуючої відділення №1 Дельтабанку у м.Вінниця.Бєляєвої Н.С., принижуючи свою людську гідність хожу та випрошую своїж кошти, відчуваю погіршення здоров'я, що сприченили нервування, очікування у чергах. Отже в черговий раз прошу зрозуміти всю серйозність даного питання та до 04.12.2014. повернути мої кошти у повному обсязі. Заява № 2616959 від 26.11.2014.
Сергій.
1 грудня 2014, 4:12
Шановний borodaguy,
Ваше звернення зафіксовано і передано в відповідальний підрозділ Банку. Також керівництво Банку прикладає зусилля для безперебійного забезпечення готівковими коштами банкоматів і кас Банку.
Дякуємо за звернення.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Вирішення питання погашення заборгованості Дельтабанком!