подскажите по вирт.карте

makssss 29 листопада 2014, 17:43
подскажите по вирт. карте: сколько стоит создание, обслуживание, перевод с неё и оплата с неё. Спасибо.
30 листопада 2014, 7:20
Уважаемый makssss,
информируем, что продукт «Віртуальна картка» оформляется бесплатно самостоятельно в СДБО «myDELTA». Детально с Тарифами у Вас есть возможность ознакомиться на сайте Банка: deltabank.com.ua/f/1/personal/debit-cards/virtual_card/Tarif_Virt_kart_19112014.pdf.
Спасибо за обращение.

29 листопада 2014, 18:31
Створення віртуалок — безкоштовно. абонплата — 10 гривень в останні робочий день місяця (при умові, якщо на віртуалці менше 500 грн).

лайфхак: в останній робочий день місяця, обнуляємо віртуалку (переводимо на головний рахунок). це по аналогії з платіжною №1, якщо в когось є.

перевід з віртуальної: pay2you.com.ua — 0.5% + 5 гривень. щоденний ліміт — 2500. тобто, треба вкластися і з сумою і з комісією. ідеальне число — 2482. просто спробуйте.

pay2you.com.ua має також мобільні додатки. там смачніше — фіксована комісія 5 грн. можна виводити 2495 + 5 в день.

є ще також щомісячні ліміти — максимально можлива сума, яку можна вивести за місяць. це не добовий ліміт * 30 днів. на сайті написано 30 тис., але там і м
tabletochka
tabletochka
29 листопада 2014, 19:42
Раз Дельта нас обманывает, нам ничего не остаётся… Как вести себя так же!!!
29 листопада 2014, 19:57
Це абсолютно прозора і доступна схема. pay2you — офіційний сервіс самої Дельти. жодного обману. я просто тягнув до останнього, бо надіявся вивести кошти без процентів через банкомати і каси. потратив місяць. при тому щоразу вилазили приколи з новими лімітами, недоступністю готівки в касах.

ще багато часу потратилося на вияснення усіх нюансів. я вам описав їх всі. тому користайте, поки не пізно :)

зрозумів, що банк може тріснути в будь який момент. тому вирішив виривати навіть з процентами.

класична фраза: «вхід — рубль, вихід — два» — це про Дельтабанк.
29 листопада 2014, 18:34
Кількість віртуалок — необмежена. можна створити хоч 10. заявка обробляється добу — на наступний день віртуалка має бути доступна.

якщо з новою віртуалкою якісь глюки — наприклад сума на рахунку не число, а повідомлення «Перевантажте через секунду», то ви не зможете відкрити дані по тій картці. це глюк, ліпше забити на цю віртуалку, щоб не тратити час на гар. лінію. а ще краще просто закрити її — «закрити рахунок».
29 листопада 2014, 19:39
А на виртуалку также нужно переводить средства с основного счета в пределах лимита 2500 через MyDelta?
29 листопада 2014, 19:49
Ні, перекази між своїми рахунками — безлімітні. грошові платежі в MyDelta нормально працюють тільки при переказі на рахунок іншого клієнта Дельти. і там ліміт 2500. платежі в інші банки намертво застрягають.
29 листопада 2014, 20:00
Хе… При попытке заказать виртуалку через MyDelta выдает:

Помилка

Технічна проблема. Будь ласка, зверніться в клієнтську підтримку банку 0 800 500 600 або 0 44 428 95 95. (d5d4c709)
29 листопада 2014, 20:26
Створюйте на 3 роки, на 3місяці і1 рік не створює
29 листопада 2014, 20:41
+1. скоріш за все вже закінчилися доступні віртуалки. не зволікайте ((
29 листопада 2014, 19:39
29 листопада 2014, 20:28
Маю декілька віртуалок, але при переводі 2500грн з однієї при наступних транзакціях на інших видає, що перевищений ліміт
29 листопада 2014, 20:28
Тобто ліміт 2500 грн на всі карти тепер став, колись такого не було
29 листопада 2014, 20:40
Те саме. підтверджую. буквально сьогодні в pay2you став один ліміт на всі мої картки дельти.
спочатку підозрював, що це нововведення іншого типу: якщо прогнати через pay2you першою карткою ощадну №1 (а це головна, наскільки я розумію), то воно якось «розуміє» і не пропускає інші. тому чекав до завтра, щоб перевірити. тепер ясно, що це мабуть не має значення. дякую, Andriy1, за комент.

якщо нічого не зміниться, то віртуалки втрачають сенс.