Зняття готівки в касах банку: ліміти і кількість підходів

tiesto2014 27 листопада 2014, 3:44
Шановний банк,

— Які ліміти на зняття готівки в касах банку?
— Скільки разів можна підходити в касу (в робочий, операційний час), щоб знімати кошти?
— Зі скількох карток можна зняти готівку в касі банку? І який ліміт по кожній картці через касу?

P. S. Сьогодні спробував вдруге підійти в те саме відділення (але в іншу касу). І вийшло! Улов невеликий: 500 гривень. Але сам факт.

Просто подумалося, що якщо офіційно ліміт по касі є згідно з встановленим НБУ 150 тис (чи скільки там?), то ніякі програми касирам не висвічують: «о! цей чувак сьогодні вже приходив! ніфіга йому не давай!». Це просто самовільні незаконні дії касирів, які нажаль неможливо задокументувати і оскаржити.

Словом, в разі чогось, якщо запасуть і відмовлять, то можна давити, що в них дежавю, бо черги великі, а ви приходите туда кожен день і просто їм промєлькалися.
28 листопада 2014, 3:29
Шановний tiesto2014,
з інформацією про тимчасові обмеження на зняття коштів в банкоматах та касах Банку є можливість ознайомитися на нашому сайті: deltabank.com.ua/ru/personal/limits/.
Дякуємо за звернення.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Зняття готівки в касах банку: ліміти і кількість підходів