переводы

wwszp 24 листопада 2014, 20:36
Сделал переводы в другой банк 07.11 и 08.11 через mydelta, номер операции 6546067 и 6538979, до сих пор не дошли :(
в отделении и вип-техподдержка рассказывают сказки
у когонибудь в этом месяце проходили платежи в другой банк?
24 листопада 2014, 23:49
Уважаемый wwszp,
Банк прилагает все усилия, чтобы отправка платежей осуществлялась как можно раньше.

19ALEX62
19ALEX62
24 листопада 2014, 20:55
Начёт платежей незнаю неделал нет необходимости, а вот с карты Дельты на карту другого банка перевод делал всё прошло мгновенно и СМС подтверждения с обоих банков тоже, я сразу поехал и снял наличку.
24 листопада 2014, 22:22
Подскажите как вы с карты дельта на карту другого банка перевели, плиз пошагово, потому как в майдельте такой функции я не обнаружил, может я чайник, и можно ли так в валютной картой
25 листопада 2014, 2:20
Оформив платіжку через MyDelta в інший банк 13.11, пройшло лише 18.11. Інші кілька платежів застрягли, звернувся в банк через форму в MyDelta, відписали, розбираються.

Не рекомендую проводити платежі через МайДельта в інші банки, застрягнуть надовго.

Перевід з картки на картку — великий банер у лівому верхньому кутку в МайДельта — «Дельта Платежі». Знімають 0,5%, ліміт — 2500 (в т.ч. з комісією, тому треба трохи арифметикою зайнятися).

Інший варіант переводу з карти на картку — pay2you.com.ua. Має окремий ліміт 2500 (незалежно від Дельта Платежів). Комісія — 0,5% + 5 грн. Карта повинна бути розблокована на інтернет-платежі, і щодня треба телефонувати на гарячу лінію і виставляти добовий ліміт. Зручніше — використовувати віртуальну картку (їх може бути кілька, а отже ліміти на кожну по 2500).
25 листопада 2014, 10:05
Спасибо большое, с гривной получилось. Правда пробывал 100 грн на карту привата, ушло и пришло мгновенно. А как с валютной картой может тоже есть способы, кто знает прошу подсказать. И еще вопрос пробую уже третий день создать виртуальную карту — не получается, на последнем шаге пишет — технична проблема. звону в кулл — поробуйте позже, может кто решил вопрос подскажите
26 листопада 2014, 2:57
З новими віртуальними картками у мене така ж проблема. Не створюються, і все тут. Користуюся старою віртуальною, яку створив раніше.

Перекази з валютної картки також цікавлять. Ще не розбирався. Але підозрюю, що ніяк. Хіба що придбати якісь товари в американських магазинах.
26 листопада 2014, 13:13
Всякую китайскую муть уже придбав, больше не надо. Решил не париться и конвертировать в грн, благо сумма небольшая