Валюти нема ніде, а гривні хоч з обмеженням та дають!

mary678 8 листопада 2014, 16:53
Був депозит у гривні, вдалось зняти за 2 дні, попри Дельтообмеження — в кожному відділенні познімала по 2500 і в банкоматах так само, решту без комісій перевела в майДельта на рахунок іншого банку, де гроші були вже на наступний день (один платіж 2+ другий платіж 3тисячі грн в день тоді без комісії). Тобто ситуація не така вже безнадійна.
У валюті теж маю депозит, зняти пропонують по курсу банку у гривні, звісно мені це не підходить, краще почекаю поки появиться валюта або дозволять знову валютні перекази по Україні (можливо з 2го грудня це обмеження не продовжиться).
Покажіть мені, люди, хоч один банк де я можу зараз купити долари!!? Навіть найбільший Приват такі послуги не надає. Зараз ніде їх нема — така вже ситуація, це не тільки в Дельті! Тим більше жоден банк не потерпів такого витоку грошей через жовту пресу! Саме після тих новин, які так і не підтвердились, почалися проблеми в банку і обмеження виплат.
8 листопада 2014, 17:24
Шановна mary678,
щиро вдячні за Ваш відгук.

bubchen
bubchen
8 листопада 2014, 17:24
Ви знімали гроші по закінченню депозита чи розривали достроково?
8 листопада 2014, 19:38
Где продают не скажу, а вот где возвращают в долларе по 1000+ долларов а день расскажу, недавно забирал в А-банк и ПУМБ
Olegv
Olegv
8 листопада 2014, 21:29
Возвращает без проблем и Платинум банк
Andriy1
Andriy1
8 листопада 2014, 21:30
Стосовно того що перевели гроші на наступний день не вірю. мені 4 грн вже тиждень переводять (зробив переказ раді цікавості)
9 листопада 2014, 17:29
Перепрошую, не уточнила що я знімала гроші і переказувала в Май дельта ще в кінці вересня (зняла по закінченню, але різниці нема бо і так знімаєте з ощадної картки а не з депозиту — навіть як розриваєте договір гроші вертаються на карту).
Бачу по відгуках що ситуація ще погіршилась(
Також би хотілось перевести свої кошти на надійніший банк, надіюсь зможу це зробити, бачу по прогнозуваннях спеціалістів що це стане можливим через кілька місяців. Дай Бог щоб так і було.
9 листопада 2014, 17:35
Я дуже багато начиталась щодо ситуації в даному банку — і скажу що всі фінансових аналітики запевняють що банк виживе, причини пояснюють різні — від тої, що у Гонтаревої з Лагуном добрі стосунки і ще й депозит в його банку, до тої, що банк надто великий, щоб лопнути — тому його будуть спасати всіма можливими способами. Почитайте статтю кому цікаво investfunds.ua/news/tri-scenariya-delty-forbes-ukraina-124449/
І чим більша паніка населення буде, тим більше його треба буде спасати.
9 листопада 2014, 17:45
Смотря что считать спасением, если спасение считать то что НБУ будет закрывать глаза на то что банк не выполняет своих требований перед вкладчиками, то мне от такого спасение не легче

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Валюти нема ніде, а гривні хоч з обмеженням та дають!