Валютний депозит.

tanyamirtex 27 жовтня 2014, 15:26
Можливо є тут «щасливчики»? Підкажіть, скільки днів чекати відповідь з НБУ? І коли звертатись до суду? З Дельти просто отримала відписку- як і всі, все робиться для можливості виплат… Але чекаю вже півтора місяця.
27 жовтня 2014, 16:37
Шановний tanyamirtex,
Ваше звернення буде розглянуто найближчим часом, про що Ви будете повідомлені.

27 жовтня 2014, 22:35
НБУ милиция и прокуратура просто этим не будут заниматься. Только суд, без него Дельта добровольно ничего и никогда вам не отдаст. Я уже три месяца пытаюсь деньги забрать, без суда никак не решиться.
28 жовтня 2014, 12:12
Ок. Але ж мабуть треба дочекатись «відписку» з нацбанку? Щоб іти в суд. А далі що? Чекать місяців три суда? Хто небудь проходив це? Підкажіть, як довго? і чим закінчилось
28 жовтня 2014, 12:29
А зачем ждать отписку от нацбанка? От нее ничего не зависит и в суде она не требуется. Есть ваше право на ваши деньги которое было нарушено Дельта Банком.

Действительно, на суд уйдет пару месяцев. Но других вариантов просто нет. Слушать сказки Дельта Банка про то что он стабильный и динамично развивающийся?

Обращение в суд уже были поданы некоторыми обманутыми вкладчиками Дельта Банка, я стараюсь поддерживать с ними связь. Суды состояться уже в этом месяце.
28 жовтня 2014, 13:18
Какая процедура подачи иска в суд? Есть ли кто-то со Львова? Спасибо.
29 жовтня 2014, 9:07
Ок. Я так розумію в суд потрібно- за місцем реєстрації банку? Просто претензійну заяву і все? Чи потрібно від банку вимагати, щоб дали виписки по моєму рахунку, завірені печаткою?
29 листопада 2014, 15:12
Чи потрібно сплачувати судовий збір при поданні позову до суду і в якому розмірі? Дякую.