Дельта банк не проводить міжбанкові платежі

shel1 15 жовтня 2014, 11:37
Доброго дня! Дельта банк вже 5 день не проводить міжбанкові платежі хоча згідно закону повинно бути 2 дні.
В деяких джерелах написано що Дельта Банк знаходиться на межі введення тимчасової адміністраціі. Я хотів би поцікавитись в чому проблема. Я не перший рік працюю з дельтою не хотілось би переходити в інший банк
15 жовтня 2014, 11:46
Шановний shel1,
повідомляємо, що Банк вживає всіх необхідних заходів для відправки платежів в максимально короткий термін.
Також зазначаємо, що жодних підстав для введення тимчасової адміністрації в Дельта Банку немає.
Крім цього, з фактом відсутності Дельта Банку у списку банків, в яких планується введення тимчасової адміністрації, ви можете ознайомитися на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Irinchsk
Irinchsk
15 жовтня 2014, 11:47
Ситуация аналогичная. Юрлицо.Платежи свыше 2 тыс. не проведены с 08.10.14., все что менее 2 тыс уходит. Сегодня поотменяла их и раздробила менее чем по 2 тыс., посмотрим уйдут ли.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Дельта банк не проводить міжбанкові платежі