Списались кошти з карти, але не видались.

mahomet 2 жовтня 2014, 19:44
Сьогодні вранці 02.10.2014 близько 9.20 я спробував зняти (з карти, 26206700167553) кошти у розмірі 5000 грн у відділенні м.Луцька, вул.Винниченка. Перший раз провівши карткою касир сказав, що відмовлено. Потім касир спробував вдруге — повідомов знову, що відмовлено. Потім я спробував зняти 2000 грн в банкоматі на тому ж відділенні, банкомат написав — що відмовлено, вдруге спробував — знову написав банкомат, що відмовлено.
Через 10 хвилин — прийшло 2 смс, що з мене зняло 5000 та 2000 грн. Прошу вирішити дану проблему та повернути кошти на поточний рахунок. Спілкувався сьогодні 3 рази з операторами, останній оператор №379. Всі повідомляють, що сума заблокована — та повинна була повернутись на рахунок протягом сьогоднішнього дня — 02.10.2014р.
Прошу вирішити дану проблему. Кошти так і не повернулись досі 19.46 год 02.10.2014.
БУДЬ-ЛАСКА, ВИРІШІТЬ МОЮ ПРОБЛЕМУ.
2 жовтня 2014, 23:11
Уважаемый mahomet,
в описанной ситуации рекомендуем обратиться в любое удобное для Вас отделение Банка для написания заявления на спорную транзакцию.
Спасибо за обращение.

2 жовтня 2014, 21:24
Ви писали заяву? Я якось був у схожій ситуції (банкомат «зажував» гроші), написав заяву, через тиждень все перевели на рахунок. Схоже з обладнанням у Дельти і справді біда.
3 жовтня 2014, 17:45
Дядьку заходь будеш четвертий!
4 жовтня 2014, 13:24
Всмсле?
7 жовтня 2014, 16:39
Нас четверо таких уже на сайте, именно в тот же день, именно то же время

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Списались кошти з карти, але не видались.