Повернули депозит в дол.США і в гривнях

dumylka 2 жовтня 2014, 13:11
Читаю відгуки і маю таке відчуття, що банк реально хтось хоче потопити.
Обслуговуємся і я, і чоловік в Ірпінському відділені. Нарікань на грубість чи будь-яке інше негативне відношення — не маємо.
По факту — півтора місяця тому закінчився валютний депозит — 2800 дол.США (сума невелика). Забирали два тиждні, однак забрали (суми були різні — від 100 до 400 дол.). На позаминулому тиждні закінчився депозит в гривнях — 97 000 грн. Гривню, як і долар, замовляли, однак приходили не кожен день, — вчора зняли останні 20000 грн+% по іншим відкритим депозитам.

Я працюю економістом, і реально розумію ситуацію, яка склалась в банківській системі. Не в одного Дельта-банку проблеми з видачею валютних депозитів, і справа ускладнюється панічним достроковим розриванням депозитних договорів (як в валюті, так і в гривнях). Чим більше буде відтік, тим нижчою стане ліквідність банку, а хто надіється на ФГВ, то нехай співставить суми по заборгованості з депозитів (тут не тільки Дельта) та сумою по фонду.
2 жовтня 2014, 20:37
Шановна dumylka,
дякуємо за Ваш відгук.

2 жовтня 2014, 13:29
Я живу в Ірпіні, працюю в Києві. А по манері писати, то видно, хто з нас «лох».
2 жовтня 2014, 13:34
Взагалі, я за освітою економіст, працюю головним бухгалтером на приватному підприємстві (ніяк не пов«язаному з банківською системою), і зараз знаходжусь в декреті. І не треба займатись хамством, навіть якщо у Вас і не склалось з поверненням депозиту. Кожен має право на свою точку зору, та залишайтесь людиною.
Mrklient
Mrklient
2 жовтня 2014, 13:33
Поддерживаю, скажи номер отделения, что я снял там 20 тыс грн.
Кошмар какой то, полное бесправие.
2 жовтня 2014, 13:41
В Ірпені одне відділення, обслуговуюсь там з 2012 року. Чоловік перевівся з київського віділення на вул. Артема також на Ірпінь, так як нам і ближче, і більше тут відношення подобається. В касі відразу казали, що можуть віддавати до 5 тис. в день (бо обмеження тоді такі були, зараз 2500 по-моєму). Ми відразу пішли виясняти ситуацію до зав. віділення Корбут Діани, і вона допомогла із замовленням коштів. Єдине що не сподобалось, це те, що вони обіцяють передзвонити, коли будуть гроші, і не дзвонять. Тому самі приходили і напряму йшли до тої людини, з якою домовлялись за замовлення, а потім в касу.
man474
man474
2 жовтня 2014, 14:17
Вешай дальше лапшу
2 жовтня 2014, 21:03
Мне в понедельник предстоит снятие депозита. правда сумма маленькая всего 23000 грн. звонила в отделение, сказали что можно будет снять 5000 грн в сутки, вообщем всего 5 подходов, о результате напишу. мне ссамой стремно от таких отзывов в последнее время…
2 жовтня 2014, 21:06
+ 2500 можете снимать в банкоматах
2 жовтня 2014, 21:09
5000 грн это 2500 кассы и 2500 банкомата… и то не их банкомата (они часто пустые)- банкомата АТМОСФЕРЫ

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Повернули депозит в дол.США і в гривнях