Дельта «робить ноги»!

VIPclDB 29 вересня 2014, 9:48
Тільки на минулому тижні НБУ ДВА рази (23 вересня та 25 вересня) проводив валютні аукціони.
Загалом за останніх 10 днів — 4 аукціони.
Неодноразово тут я задавав питання: Дельта банк виходив на валютні аукціони чи ні?
Робот цього сайту ПРИНЦИПОВО ІГНОРУЄ ці запитання.
Мовчання з боку банку говорить про те, що:
— якщо банк НЕ ВИХОДИТЬ на аукціон — то Дельта — БАНКРОТ, так як навіть гривні немає, щоб купити валюту
— якщо виходив — то, значить, купував валюту для своїх потреб, щоб скоріше звалити з України, так як все одно ні цента не виплачує клієнтам.

Купувати банки — бабки у Дельти є, а на повернення навіть не депозиту, а просто — із картки — так немає грошей.
РОБІТЬ ВИСНОВКИ, ШТУРМУЙТЕ ВІДДІЛЕННЯ БАНКУ!
29 вересня 2014, 10:02
Шановний VIPclDB,
чутки про банкрутство банку не мають жодних підстав і поширюються третіми сторонами з метою маніпуляції громадською думкою.
Дельта Банк — один з найбільших універсальних банків України, який обслуговує понад 4 млн Клієнтів.
Дельта Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Згідно рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Дельта Банк включено до переліку банків-агентів Фонду на 2014 — 2015 р.р. для здійснення виплат гарантованих сум компенсації вкладникам ліквідованих банків, що свідчить про довіру до Дельта Банку як надійного фінансового партнера, потдверждает його конкурентоспроможність, висока якість обслуговування, соціальну орієнтованість і неухильне дотримання чинного законодавства. Зокрема Вашим питанням стосовно зняття готівки займаються співробітники профільного підрозділу. Про реультати Ви будете повідомлені.