Обслуговування в відділенні № 4 м.Львова

LDATSKO 17 вересня 2014, 9:38
09.09.2014р. закінчився термін валютного депозиту (близько 7000 доларів США) у Львівському відділенні № 4 по вул. Володимира Великого,34. Станом на 16.09 отримала 930 доларів. Зі скрипом, але потрохи отримую. Не влаштовує мене такий стан виплати депозиту, обурює відношення Дельтабанку до своїх клієнтів. Але зараз не про це.
Читала відгуки про хамське відношення працівників банку до клієнтів. В свою чергу, хочу подякувати працівникам відділення № 4 м. Львова, зав. відділенням Ірині Миколаївні за терпеливе, ввічливе відношення до людей. Отримую валютний депозит частинами: 30+500+200+200. Вчора дуже здивувалася, коли працівник банку вчора передзвонив мені про наявність валюти. Просила залишити гроші на вечірню касу — не відмовили, тому не прийшлося відпрошуватися з роботи.
Так, спочатку я ледве стримувала своє обурення невиплатою депозиту в еквіваленті 15000 грн., але відношення працівників відділення № 4 трохи згладило моє обурення. Не їх вина в такій ситуації в банку і ставити їм претензії мабуть не дуже доречно.
А стан справ в «Дельтабанку» з виплатою валютних депозитів препаршивий. І надалі проробляю питання звернення в Нацбанк, суд, прокуратуру у випадку погіршення виплат валютного депозиту.
17 вересня 2014, 14:16
Шановна LDATSKO,
дякуємо за Ваш відгук стосовно роботи нашого відділення. Ми передамо слова подяки його співробітникам.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Обслуговування в відділенні № 4 м.Львова