Обман від Дельта Банку!!!

2202abc 14 вересня 2014, 15:57
Я Вариницький Богдан Юрійович два роки тому взяв кредит на авто у даному банку за весь період часу я жодного разу не прострочив жодного платежу сумлінно виконував умови договору.Коли оформляли кредит мені надали список страхових компаній з яких я мав вибрати одну усі вони були погано відомі або про них ходили погані відгуки, банк не дозволив застрахуватись у своїй компанії де було застраховано моє друге авто, мотивуваши це тим що ця компанія не є акредитованою у банку, мене напівпримусом заставили вибрати з акредитованих компаній що я і зробив бо іншого виходу взяти кредит у мене не було.приблизно через рік у мене сталось ДТП де мій автомобіль серйозно постраждав сума збитку складала приблизно 112000грн з яких акредитована компанія була готова виплатити 28000грн.Я звернувся до керівництва банку допомогти мені у вирішені проблеми усно і письмово нащо банк у свою чергу прислав мені письмову відповідь що нажаль нічим мені допомогти не може і щоб я звертався у страхову.У страховій сказали що такі умови договору, розрахунки проводились за формолою,і такі умови договору заключає банк із страховою їх змінити не можливо.я впродовж двох місяців своїми силами вибив у стахової компанії тільки 60000грн, це було у кінці березня, а на кінець квітня банк мене оштрафував приб на 4000грн мотивувавши це тим що автомобіль не застрахований і я порушую правила кредитного договору.Я ще раз написав письмове звернення у віділенні банку де розяснив щоб відремонтувати авто потрібно 112000грн, виплата була 60000грн, різниця 52000грн яку я мав здійснити самостійно, крім того вносити платежі по кредиту, що я виконував без затримок.Крім того розяснив що до 40-50 днів поставляються запчастини і як мінімум 30-40 днів було потрібно для відновлювального ремонту, тобто мене оштрафувати могли не швидше серпня цього року, також письмово повідомляв що жодна стахова компанія не змогла б застраховати моє авто станом на квітень оскільки воно було у пошкодженому стані, цього також до уваги не взяв і на остатнє моє зверненя я відповіді письмово не отримав, звернувся на відділення усно сказали мені уже відписували і усе пояснили.Авто я застрахував у липні і надав усі документи Банк!!! Я засуджую дію банку застосовані проти мене та буду надалі розміщати усю правду про банк, крім того буду звертатись у відповідні компетентні органи щоб захистити свої права!!! У випадку запитань можна звертатись за телефоном +380970107077 Богдан
14 вересня 2014, 16:06
Шановний 2202abc,
перевіряємо викладену Вами інформацію. Про результати повідомимо.