Дельта Банк - банк-шахрай

Daria1980 26 серпня 2014, 21:39
Я працюю на підприємстві, які стали вкладником Дельтабанку на суму 40 млн доларів, за півроку обслуговування у банку, проценти не нараховані, договір банк не хоче розривати, тягне час, затягує у бюрократичну переписку… Судове вирішення теж не приносить результату, бо судді змінюють один одного, а рішенння немає… В результаті усі кошти підприємств заморожені, і самі компанії близькі до ліквідації, поряд з економічною та політичною ситуацією у країні, заручниками ситуації стали працівники, які на зиму просто стануть безробітніми… НБУ не реагує. Усе тупо проплачено. Детальніше можна прочитати тут: ubr.ua/finances/banking-sector/ukrainskie-predpriiatiia-ne-mogut-vernut-mnogomillionnye-depozity-iz-delta-banka-303866
26 серпня 2014, 23:11
Шановна Daria1980,
Банк завжди виконує всі свої зобов'язання перед Клієнтами. У своїй діяльності Дельта Банк неухильно дотримується законодавства України, а також українського регулятора — НБУ.
Дякуємо за звернення.

kot555
kot555
26 серпня 2014, 23:28
Работнички этого… ваще .., таких тупых отписок еще не было!!! им пишут, что банк не возвращает депозит на 40 млн., а в ответ Банк завжди виконує всі свої зобов'язання перед Клієнтами. Дякуємо за звернення.

Ну просто клинические …!!! хоть бы уже вообще ничего не писали, чем писать такие тупые отписки/издевательства.