Очередной обман с програмою «Повертаємо гроші»

13800065 16 липня 2014, 9:07
В цій статті на сайті Дельтабанку deltabank.com.ua/press/news/2014/06/1735/ є інформація «з 1 липня держателям карт Дельта Банку з функцією cash back повертатимуть 2 % від суми кожної операції не тільки при розрахунках кредитними картками на АЗС, у ресторанах, готелях, магазинах DutyFree, при покупці авіа та залізничних квитків, при оплаті послуг туроператорів, але і при розрахунках в магазинах одягу та взуття.»- не вірти цьому, це обман, перевірено на собі.
16 липня 2014, 9:08
Шановний 13800065,
у випадку, якщо у Вас є конкретні зауваження, прохання уточнити всі деталі на електронне адресу нашого Банку: consultant@deltabank.com.ua или info@deltabank.com.ua.

16 липня 2014, 10:04
Уточнила
16 липня 2014, 10:22
Прийшла відповідь банку: повертаємо 2 % від суми кожної операції, але виявляється не всім держателям карт Дельта Банку з функцією cash back, про що ні слова у статті. Але, що це я з такими дурницями, у банка більш серьйозніші проблеми, як я бачу. Людям депозити не повертають. Не те що 2%.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Очередной обман с програмою «Повертаємо гроші»