Жахливий банк!

Петро Чіпко 15 липня 2014, 12:33
Взяв споживчий кредит у Дельта-Банку, думав буду без проблем погашати, але зустрівся з низкою перепон. Спочатку Банк зробив платне погашення кредиту на касі та терміналах, безплатна оплата доступна через Укр.Пошту де через 4 платежі почались проблеми. Одним словом Банк створює негативні умови для безплатної оплати кредиту, за що наривається на спілку споживачів!!!
15 липня 2014, 12:39
Шановний Петро Чіпко,
АТ «Дельта Банк» пропонує своїм Клиієнтам наступні схеми безкоштовного погашения кредитної заборгованості:
— за допомогою Інтернет-банкінга myDELTA;
— за допомогою переказу через сайт Ат «Дельта Банк», використовуючи функцію «Погасить кредит»;
— за допомогою переказу через Укрпошту.
Дякуємо за звернення!

15 липня 2014, 13:06
Не потрібно мені повторяти 100 раз те про що я і так знаю! Я вам пояснюю ще раз я проживаю по вулиці Миколайчука мені не зручно погашати кредит вище перерахованими способами! Прошу забезпечити мені можливість погашення кредиту через термінал або касу!!! Інакше я буду розцінювати дії банку як шахрайство! Якщо потрібно я звернусь з офіційною скаргою! На відділення Дельта банку!!!
DeltaBank
DeltaBank
15 липня 2014, 13:16
Шановний Петро Чіпко,
повідомляємо, що у Вас є можливість вносити кошти описаними Вами способами. При цьому, у випадку внесення коштів в післяопераційний час, через касу Дельта Банка, плата за обробку готівки не знімається.
Дякуємо за звернення!
15 липня 2014, 13:27
У мене є можливість погашати кредит або між 9.00-16.00 або в любий час через термінал… операційни час не операційни це ваша проблема!!! У мене не перший кредит… я ніколи не мав проблем з оплатою! А у вас просто банк спеціально створює умови щоб клієнт оплачував кредит з додатковими %!!!