Скарга

Lera Ivaniv 4 липня 2014, 14:37
Прочитала відгук про погане ставлення працівника дельта банку надісланий 25 июня 2014, 12:35.Даний нібито працівник судового департамету дельта банку Владислав Сергійович і до мене телефонував по причині, що нібито мій чоловік, якого в мене в принципі немає і не було взяв кредит і вписав мене як контактну особу, і не відповівши ні на питання звідки взяв мій номер, чи є в нього свідоцтво про шлюб, бо прізвища різні, вживав не коректну лексику, кричав в телефон, погрожував, що мене посадять за дії людини, яка мені ніким не приходиться і заставлять виплачувати чужий кредит. Прошу розібратись зі своїми божевільними працівниками, які представляються вигаданими іменами, так як той Небесний Владислав Сергійович і продумати інші схеми видачі кредитів, де хоча б будуть перевіряти інформацію, а то понадаєте кредитів, а потім не знаєте де шукати своїх боржників.
4 липня 2014, 15:41
Шановна Lera Ivaniv,
ми шкодуємо з приводу даної ситуації. Для перевірки інформації, а також вживання необхідних заходів, просимо вказати № телефону на який надійшов дзвінок на електронну адресу Банку:
info@deltabank.com.ua; consultant@deltabank.com.ua.
Сподіваємося на швидкий зворотній зв'язок!