ЯК БАНК ПОГРАБУВАВ КЛІЄНТА

LARYSAST 24 травня 2014, 23:28
З 2008 року я клієнт банку. Оформила свого часу «Чарівний гаманець». До певного часу активно користувалась цим рахунком. Однак у червні 2013 року востаннє здійснила операцію в банку — зняла певну суму з карточки. Залишилась невеличка сума. Через певні сімейні обставини (було не до того) не користувалась послугами банку. Але мої (нехай і маленькі але мої) гроші лежали на картковому рахунку (Це я так думала що лежали) і там мало капати по якихось пару грн.щомісяця. І ось, коли сімейні обставини змінились, я прийшла до банку, щоб поповнити картковий рахунок. Яким же було моє здивування, коли я побачила, що сума на моєму рахунку за той рік, поки я вирішувала свої проблеми, не збільшилась, а зменшилась. Як мені пояснила малокомпетентна працівниця банку, керівництво прийняло рішення, згідно якого, якщо клієнт не робить ніяких операцій зі своєю карткою, щомісяця з нього знімається по 10 грн. Тобто, банк не тільки користувався моїми грошима впродовж року, а й вирішив їх повністю прикарманити (забрати собі). Коли, я підписувала угоду з банком такої умови не було. Банк самовільно вніс зміни в умови договору, при цьому навіть не повідомив про це клієнта. Як каже один мій знайомій «Я в шокові!» НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ БАНК НІКОМУ!!! ТАМ НЕПОРЯДНІ, НЕЧЕСНІ ЛЮДИ, НЕКОМПЕТЕНТНІ ПРАЦІВНИКИ.
24 травня 2014, 23:56
Шановна LARYSAST,
дозвольте звернути Вашу увагу на те, що в п. 1.4 Тарифів продукту «Чарівний гаманець» вказана інформація щодо зняття плати за обслуговування не активного рахунку в розмірі 5 грн/1 USD/ 1EUR. Дана сума списується щомісячно за рахунок власних коштів, в останній робочий день місяця, якщо станом на цей день залишок по рахунку складає менше 500 грн та протягом 90 днів були відсутні операції по рахунку, що ініційовані карткою або операції поповнення рахунку. У випадку, якщо залишок власних коштів на картковому рахунку менш ніж встановлена плата, плата встановлюється у розмірі залишку на даному картковому рахунку. Тарифи до рахунку були надані Вам в день підписання договору.
Дякуємо за звернення!