Шапито

evgeniygandzura 8 травня 2014, 10:38
Кожен раз пробую зняти готiвку ( власнi кошти чи зряплату, рiзниця=0 ) не можливо виконати бла бла бла… Телефоную в банк, Чому неможливо зняти готiвку? У вас виник овердрафт. Чому? Ви знiмали кошти з iншого банкомату. Добре, тепер знiмаю кошти на Дружби Народiв i рiзниця дуже дужу велика «НЕМОЖЛИВО ВИКОНАТИ». Сьогоднi все так сомо як i ранiше (кошти нарахували 7.05.14 пробую зняти 8.05.14 банкомат пише 'сушiть сухарi або ходiть пiшки). Перед цим мене кормили завтриками 5-ть дiб Запитую коли я зможу знять кошти?
Вiдповiдь сьогоднi пiсля 20-00
Попробував знять наступного дня, неможливо виконати… Телефоную в банк вiдповiдь (знiмете в понидiлок пiсля 20-00 «в який понидiлок не сказали») Добре пробую зняти в понидiлок НЕМОЖЛИВО ВИКОНАТИ, знову телефоную в банк ( неполадки з банкоматом попробуйте знять в iншому банкоматi ) пробую зняти в iншому банкоматi ( неможливо виконати ) телефоную в банк (так у вас виник овердрафт, списання було сьогоднi готiвку знiмете у вiвторок пiсля 20-00) тут я i закипiв, АШКАЛЬМИ ХАЛИБИРДИ ви мене задовбали кормити завтриками Я на вас в суд подам.....(добре добре сьогоднi пiсля 22-00 знiмете кошти ) ОК. якщьо не знiму подаю в суд. Нiде правди дiти кошти зняв у вiвторок з ранку. ШАПИТО.
8 травня 2014, 11:08
Шановний evgeniygandzura,
для перевірки інформації та надання коректної консультації просимо надати Ваші персональні дані (ІПН/ № рахунку) на електронну адресу Банку: info@deltabank.com.ua; consultant@deltabank.com.ua.
Заздалегідь вдячні.