погашення кредита

Сергей Шелепин 18 квітня 2014, 13:06
Скажіть як найкраще вийти з ситуації. Я в 2008 році отритмав кредит в доларах США. Курс тоді бу близько 5грн. Процентна ставка 16 відсотків. Кредит брався для проведедння важливої операції для сина.(завдяки коштам операцію провели і син живий та здоровий). Під заставу квартира де я проживаю з двома дітьми — 6 і 11 років. Діти проживають зі мною з моменту народження, разом з тим прописані були вже після отримання кредиту та передачі квартири в заставу банку. Спочатку я платив і тіло і проценти, але потім курс долара пішов вгору і я не зміг в повному обсязі погашати всі платежі. Звертався, близько року тому, щоб мій кредит перевели в гривні але банк не дав ніякої відповіді і кредит залишився в доларах. Зараз, більш за все банк звернеться в суд щоб мене та дітей виселити, але скажіть чи діє на даний час ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», під час здійснення будь-яких операцій із нерухомістю інтереси і права дітей не можна зменшити або обмежити.
Чи можливо мені якимось чином продовжити строк сплати кредиту чи перевести його в гривні. ЯКИЙ ВИХІД???
18 квітня 2014, 13:18
Шановний Сергей Шелепин,
дозвольте зазначити, шо Банк завжди в індивідуальному порядку розглядає кожне звернення Клієнта. В зазначеній Вами ситуації, рекомендуємо відправити у Банк письмове звернення, а саме:
— заяву з описом причин, з яких у Вас немає можливості вносити платежі по кредиту своєчасно, завірену Вашим підписом;
— копіїї документів, які підтверджують Ваш матеріальний стан.
Відправити звернення у Вас є можливість будь-яким з перелічених каналів зв'язку:
— по факсу: 0-44-496-36-87;
— на e-mail: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua;
— на поштову адресу: 01133, м. Київ, вул. Щорса, 36-Б;
— або звернувшись у найближче до Вас відділення Дельта Банку.
Дякуємо за звернення!