Погашення кредиту

natali20131981 13 лютого 2014, 16:47
Я це розуміють, але по телефону зв'язатися не можливо. Мій номер телефона 0680168461
13 лютого 2014, 16:55
Шановна natali20131981,
інформація була надана в телефонному режимі.
Дякуємо за звернення.

13 лютого 2014, 16:52
Доброго дня. Хочу вас запитати. Декілька років у мене був депозит у банку Кредитпром. Потім Дельтабанк викупив цей банк. Я продовжила договір, але вже з Дельтабанком. В березні місяці в мене закінчується термін депозитного вкладу. Цього разу (ми плануєму покупку) я хочу зняти кошти. Чи не виникнуть у мене з цим проблем? Що потрібно зробити, щоб отримати свої кошти в день, коли закінчується термін депозиту?
DeltaBank
DeltaBank
13 лютого 2014, 17:16
Шановна inchikm,
повідомляємо, що Дельта Банка завжди виконує свої зобов'язання перед вкладниками. Сумма депозиту буде виплачена в день закінчення вкладу згідно договору. Для отримання сумми рекомендуємо повідомити Банк за 2 робочих дні до дати отримання вкладу.
Дякуємо за звернення.
13 лютого 2014, 19:40
Дякую.
13 грудня 2014, 8:51
Здравствуйте. 6 декабря (это суббота) закончился договор по депозиту. Пришла в понедельник снять деньги. Депозит в долларах. А мне говорят, что нет в кассе долларов, записали номер телефона и сказали, ждите мы позвоним, когда будет подкрепление банка валютой. Неделю прождала, так и никто не позвонил. Ответьте, что происходит? Когда мне позвонят и почему такие очереди в кассах?