Подяка банку в письмовому вигляді

upacupic 13 лютого 2014, 13:09
В серпні 2013 довелось придбати нову техніку — холодильник, ел. плиту й пральну, оплатити все й відразу було накладно, в результаті в магазині офрмив кредитну угоду з банком Дельта. Направду, це був не кредит, а те, що називається розстрочка — банк, сплативши за мене всю суму магазину за товар (біля 6 500 грн), надав мені можливість виплатити цю суму впродовж 6 місяців. Оплата за користування кредитом була в межах 5-15 гривень, ніяких прихованих платежів чи переплат.
Я оплатив наданий кредит десь на місяць раніше. Мені рекомендували взяти довідку пропогашення кредиту, заїхав за нею до відділення банку, оператор зазначила, що кредит погашений, Щоб виписати довідку, треба було заплатити десь з 60 грн, і вона зауважила, що не варто цього робити, щоб не витрачати кошти. І ось вчора в поштовій скринці я отримав повідомлення від банку — з печаткою та підписом — із зазначенням того, що мій кредитний договір закрито. Все чесно, прозоро, жодних підводних каменів. Дякую за банку довіру, якість обслуговування, бажаю гарних клієнтів і процвітання.
Для мене є загадкою, як банк отримує вигоду, оскільки я мав у серпні заплатити ту ж суму магазину, що я виплатив її банку впродовж 5 місяців, хіба що якихось 15- гривень зверху. Але то вже банк сам регулює у своїх відносинах з магазином, гадаю, що вони повинні брати участь в розподіл магазинної надбавки на товар. Це вже мене не обходить. Раз вміють і знаходять прибуток, не вимагаючи в мене додаткової оплати — значить професіонали.
Дякую ще раз банку, успіхів!
13 лютого 2014, 13:14
Шановний upacupic,
щиро дякуємо за теплий відгук стосовно роботи Дельта Банку.
Сподіваємося, що наша співпраця буде такою ж плідною!