чи можна вносити особисті кошти через ДП «Укрпошта»

test name pzx_001 4 лютого 2014, 15:20
ситуація така: в моєму районі (м. Вишневе) відсутні відділення дельтабанку, зате я чув що через ДП «Укрпошта» можна гасити кредити без комісії Дельтабанку, чи можна так само через такі самі квитанції класти гроші на дебетний рахунок 2625 відкритий в дельтабанку.
4 лютого 2014, 15:48
Шановний Евгений ЛолДЖПГ,
підтверджуємо, що в Дельта Банку передбачена можливість здійснювати поповнення дебетних карткових рахунків (2625) через УДППЗ «Укрпошта» за допомогою спеціальних квитанцій зі штрих-кодом. Отримати квитанцію Ви маєте можливість:
— звернувшись до найближчого відділення/інформаційно-консультаційної точки Банку;
— надіславши Запит до Банку в СДБО «myDELTA» (при наявності Стандартного доступу);
— надіславши запит на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua чи info@deltabank.com.ua.
Дякуємо за звернення.

sanch ☺
sanch ☺
4 лютого 2014, 22:29
Вам нужны условия договора на открытие дебетного счета, там должно быть прописано сколько и за что снимается комиссия.
Кроме того, нужно учесть комиссию от банка, с которым ДП «Укрпошта» заключила договор.

Проще всего прийти на почту и спросить, в любом случаи Вы увидите полную сумму к оплате.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / чи можна вносити особисті кошти через ДП «Укрпошта»