Немыслимо

solomiwe 13 грудня 2013, 16:23
Хочу поделится своей историей, взяла кредит в Дельта банке(10000грн), при выдаче мне сказали что я должна платить по 650грн в месяц в течении двух лет.Ни про страховку, ни про услуги банка мне не говорили. Тоесть ясно и понятно обьяснили, что по 650 в 2 года я росплачуь. Проходит 2 года, я звоню в банк, что-бы узнать сколько осталось платить, мне сообщают что осталось 6000грн, при том что я уже уплатила 16000 грн. На мой вопрос почему такая сумма, мне ответили, что из 650грн в месяц на тело кредита шло только 200грн, остальные деньги это страховка и услуги банка ни хрена себе На вопрос почему при выдаче кредита мне не дали нужную информацию, ответа не было, да я не спорю у меня были просрочи, за последние пол года, но это максимум 1000грн штрафных санкцый всех вместе. Тоесть я брала 10000грн, а отдаю 22000грн. и это если я заплачу сумму в 6000 в самые краткие сроки. Это обдираловка Завтра пойду на консультацию к юристу, посмотрим что он скажет, может через суд решим этот вопрос.
13 грудня 2013, 16:36
Уважаемая solomiwe,
позвольте отметить, что все списания и начисления по Вашему кредиту производятся согласно условиям договора.
Благодарим Вас за отзыв.

rassilkasla
rassilkasla
13 грудня 2013, 17:41
Вам предоставили все эти документы?

2. Перед укладенням договору про надання споживчого кредиту кредитодавець зобов'язаний повідомити споживача у письмовій формі про:
1) особу та місцезнаходження кредитодавця;
2) кредитні умови, зокрема:
а) мету, для якої споживчий кредит може бути витрачений;
б) форми його забезпечення;
в) наявні форми кредитування з коротким описом відмінностей між ними, в тому числі між зобов'язаннями споживача;
г) тип відсоткової ставки;
ґ) суму, на яку кредит може бути виданий;
д) орієнтовну сукупну вартість кредиту (в процентному значенні та грошовому виразі) з урахуванням відсоткової ставки за кредитом та вартості всіх послуг (реєстратора, нотаріуса, страховика, оцінювача тощо), пов'язаних з одержанням кредиту та укладенням договору про надання споживчого кредиту;
е) строк, на який кредит може бути одержаний;
є) варіанти повернення кредиту, включаючи кількість платежів, їх частоту та обсяги;
ж) можливість дострокового повернення кредиту та його умови;
з) необхідність здійснення оцінки майна та, якщо така оцінка є необхідною, ким вона здійснюється;
и) податковий режим сплати відсотків та про державні субсидії, на які споживач має право, або відомості про те, від кого споживач може одержати докладнішу інформацію;
і) переваги та недоліки пропонованих схем кредитування.
У разі ненадання зазначеної інформації суб'єкт господарювання, який повинен її надати, несе відповідальність, встановлену статтями 15 і 23 цього Закону.
solomiwe
solomiwe
14 грудня 2013, 9:44
Здравствуйте, спасибо за информацию, я еще пересмотрю, но уже вижу что некоторых пунктов указанных вами они не выполнили. Сейчас детально пересмотрю договор и к юристу, а потом в прокуратуру. Еще раз спасибо.