У цілому хороший банк

AGAX 4 жовтня 2013, 21:43
З банком понад 4 місяці. Вніс заощаджень на суму понад 40 тис грн на депозити й поточні рахунки.

Плюси: дуже вигідні тарифи, більшає відділень, персонал компетентніший у нових відділеннях, класний VIP-центр, інтернет-банк зручний та інтуїтивний.

Мінуси: дивна система проводки операцій по кредитці із запізненням у кілька днів, насправді немає можливості збільшення кредитного ліміту (подавав заявки з 5 тис до 10-15, як і велике коло знайомих теж безуспішно — очевидно банку не треба клієнти, які вкладаються у пільговий період і мають депозити), непоказний сіруватий дизайн карток.
4 жовтня 2013, 22:14
Шановний AGAX,
дякуємо Вам за Ваше зауваження, а також за теплий відгук щодо роботи Банку, для нас важлива будь-яка інформація, яка стосується якості обслуговування наших Клієнтів.
Звертаємо Вашу увагу, що кошти зараховуються згідно Регламенту, в залежності від часу проведення операції і каналу, яким скористалися. З регламентом є можливість ознайомитись на офіційному сайті Банку: deltabank.com.ua/f/1/personal/debit-cards/payment-card1/reglament.pdf.
Також, дозвольте зазначити, що Банк в односторонньому порядку приймає рішення про встановлення кредитного ліміту.
Дякуємо за звернення!

vvvvvvv777
vvvvvvv777
8 жовтня 2013, 19:35
До мінусів можна додати:
— відсутність безкоштовної гарячої лінії
— комісія в касі банку
— жахливий зворотній зв«язок
Інформація для міркування:
чому вигідні тарифи, невже від щірого серця?