Робота банку

dmytrek 18 серпня 2013, 19:32
Приєднуюся до відгуку andrewgrin від 17 августа 2013, 17:17. Я з банком лише три місяці, але він мені вже близький, оформив купу рахунків і перевів сюди значну частину своïх заощаджень, у цілому подобається робота банку, особливо тарифи і персонал (в обох білоцерківських відділеннях).
Але мені неприємно читати негативні відгуки про Вас, якраз саме тому й не несу більшість коштів; я розумію, що високі ставки по вкладам — завдяки жорстким тарифам по кредитам, та варто було би пом'якшити умови (наприклад, розмір штрафу узалежнити від розміру недоплати), а телефонний терор боржників, про який тут пишуть, — це неприпустимо, людина могла з неуважності недоплатити 1 грн, та й всякі ситуаціï бувають, треба спершу ввічливо попереджати про прострочку, і клієнти залишаться, й інші підтягнуться, а тероризувати треба злісних боржників. :)
18 серпня 2013, 19:46
Уважаемый andrewqrin,
благодарим Вас за Ваше замечание, а также за теплый отзыв относительно работы Банка, для нас важна любая информация, которая касается качества обслуживания наших Клиентов. Спасибо за обращение!

DeltaBank
DeltaBank