Чому так?

Roman16 14 травня 2013, 21:04
Добрий вечір, взяв в кредит телефон в мережі «АЛЛО» ОР29090008287757.
Погашення кредиту, без штрафних санкцій, в розмірі близько 360грн. до 15 числа кожного місяця, оплату здійснив УКРпоштою в розмірі 1000грн 7.05.13 числа.14.05.13 отримав два дзвінки від представників Дельта Банку, перший дзвінок отримав о 10.00. В розмові з оператором мене повідомили про нарахування мені штрафу (250грн згідно договору), на що я відповів про платіж 7.05.13 по кредиту. Оператор повідомив мені, що зніме з мене даний штраф. О 19.47 вже інший оператор, в ультимативній формі повідомив мені про нарахування мені ЩЕ ОДНОГО ШТРАФУ! В розмові з ним, я зетелефонував йому сам бо мене не стали слухати і кинули слухавку, я знову повідомив про проплату на що отримав відповідь:" Банк не несе відповідальність за УКРпошту, і якщо ви не погасите кредит до 15.05.13 то автоматично отримаєте штраф!". В мене питання, за що я повинен платити штраф, ще і в двохкратному розмірі, про що в договорі нічого не сказано, і чи будуть зняті з мене дані штрафи, якщо проплата від УКРпошти прийде після 15.05.13?
14 травня 2013, 22:04
Уважаемый Roman16,
информация Вам была предоставлена в телефонном режиме!