долг

семен семенович 21 листопада 2018, 17:03
дельта-банк, скажите, если, как вы говорите, мой долг продали коллекторам, то я могу получить с вас справку что я вам ничего не должен?

22 листопада 2018, 9:48
Семен семенович, доброе утро,
обращаем Ваше внимание, что Банк производит реализацию всего своего имущества, включая кредитные договора. В случае переуступки прав требований новому кредитору, Дельта Банк имеет возможность подтвердить данный факт переуступки документально.
22 листопада 2018, 16:35
Ну так подтвердите эту переуступку документально, вышлите оригиналы документов на домашний адрес. а не чтоб задалбывали какие то коллекторы звонками
22 листопада 2018, 17:25
Семен семенович, для получения любого документа Вам необходимо обратиться в Банк с письменным заявлением.
23 листопада 2018, 10:56
Для відступлення права вимоги не потрібна згода боржника, про що сказано у ч. 1 ст. 516 ЦКУ. Однак, відповідно до вимог законодавства боржник повинен бути письмово повідомлений про заміну кредитора у зобов'язанні. Відповідно до ч. 2 ст. 516 ЦКУ «якщо боржник не був письмово повідомлений про заміну кредитора у зобов'язанні, новий кредитор несе ризик настання негативних для нього наслідків. У цьому разі виконання боржником свого обов'язку первісному кредиторові є належним виконанням».
Таким чином, можна прийти до висновку, що чинне законодавство України передбачає можливість поступки права вимоги за кредитним договором іншій фінансовій установі незалежно від наявності згоди боржника. Однак, обов'язковим є письмове інформування боржника про заміну кредитора в зобов'язанні. У разі відсутності такого письмового інформування ми можемо порекомендувати позичальнику звернутися письмово до нового кредитора з вимогою надати відповідні документи, що підтверджують наявність у нього права вимоги (копія договору поступки права вимоги), і лише після отримання підтвердних документів здійснювати платіж за кредитом.
26 листопада 2018, 17:29
Вам, как сотруднику банка или коллекторской фирмы, должно быть известно, что я не обязан писать всякие обращения про документы. новый кредитор обязан выслать мне их по почте с уведомлением, а пока я ничего не получил и ничего никому не обязан платить.
27 листопада 2018, 13:25
Я не сотрудник банка или коллекторской фирмы. Мне известно в отличии от вас «Однак, обов'язковим є письмове інформування боржника про заміну кредитора в зобов'язанні.» — открываем глаза и смотрим выше.«У разі відсутності такого письмового інформування ми можемо порекомендувати » — специально выделил для слепых. И где вы видели слово обязан в моем тексте касаемо вас.«а пока я ничего не получил и ничего никому не обязан платить.» — і лише після отримання підтвердних документів здійснювати платіж за кредитом.. Когда хочется помочь человеку не плавать в законах, обязательно найдется один… кто нагадит вам в душу. Эх Семен Семеныч…
28 листопада 2018, 12:08
Советую почитать https://minfin.com.ua/company/finansy-i-kredit/review/120718/#comments