Дзвінки і погрози.

Валерий Герасимович 12 лютого 2018, 1:02
Прошу мені допомогти у вирішені такої проблеми, я ще у 2006 році брав телефона в кредит Дельта банку ,і я все виплатив, сказали, потім ніхто мене не турбував, але аж в 2018 році на початку року, приходить смс, що я винний 6000грн, почалися звінки, погрози, колекторами залякування, за що я маю платити, хоть би хтось раньше предупредив, в мене десь і квінтанціїї загубидися,і договір також! Що робити, як це рішити?

Luckymen
Luckymen
12 лютого 2018, 8:59
Пусть звонят не обращайте на них внимания кредит с 2006 года уже давно прошли все сроки исковой давности не ведитесь а самое главное ничего не платите, пусть подают в суд и попробуют что то доказать
DeltaBank
DeltaBank
12 лютого 2018, 9:59
Валерий Герасимович, доброго ранку,
для отримання необхідних роз’яснень рекомендуємо подати у відділенні Банку відповідний письмовий запит.
Максим Петров
Максим Петров
12 лютого 2018, 10:08
Забейте вообще, номера в ЧС… это очередной лохотрон
sanch ☺
sanch ☺
12 лютого 2018, 10:31
Игнорировать всех звонарей, пусть хоть главным прокурором или президентом представляются.
Когда совершали последний платеж, до какого времени пользовались ли услугами этого банка?
Есть понятие как срок исковой давности (общий — 3 года по кредиту, 1 год по неустойке). Но нужно знать с какого времени его исчислять, мог ли он быть продлен по Вашей неосторожности и мог ли он быть увеличен в договоре (в котором ставили подпись).
Валерий Герасимович
Валерий Герасимович
12 лютого 2018, 20:54
Ще замітив, що компютер говорить, дзвонить, типу мужик і жінка, якась ще контора, дві дівчини, вони навіть нічого незнають, спілкувався, хамлять, погрожують! Я на все вже не звертаю уваги.
StarFighter27
StarFighter27
17 лютого 2018, 10:29
Вы только это заметили? А для Дельты — это норма.
smarton13
smarton13