Дельта....

Дима Дж 13 січня 2018, 14:27
Позвонили эти недоумки моей пожилой свекрови которая недавно сына похоронила и сказали готовить на понедельник 154 тысячи бо она типо гарантом выступает незнакомого ей человека. До этого просили 30тысяч. Вопрос вы вообще… брать сумы непонятно откуда и звонить всем подряд.вы думаете вам побегут платить да обламаетесь

sanch ☺
sanch ☺
13 січня 2018, 20:41
Позвонят еще раз — заявление в полицию.
Дима Дж
Дима Дж
13 січня 2018, 22:18
Так интересно как у этих сумы растут перед новым годом говорили дайте 30 тысяч за непонятно кого прошел месяц и опа уже сума увеличилась в пять раз смех да и только несут и сами не догоняют чего несут
StarFighter27
StarFighter27
15 січня 2018, 21:38
А у них все увеличивается в пять раз. Скорее решили увеличили минималку, а мы увеличим тело кредита и проценты. И пусть докажут что то.
Yayaya1000
Yayaya1000
16 січня 2018, 2:12
Что-то незаметны ответы от «ответственных сотрудников дельтабанка» им и сказать нечего.
16 січня 2018, 12:56
Загрози з номера мобільного телефону 0506390000!
Я дивлюся що нахабний дельта банк не може заспокоїтися! Хочете повернути гроші звертайтеся в суд, а колекторськими конторами які хочуть залякати позичальників у вас не вийде сьогодні я поспілкувався з однією конторою працюють на державу України за возрату боргів номер мобільного телефону 0506390000. Хочете отримати за кредитом звертайтеся в суд за місцем проживання позичальника.
16 січня 2018, 15:37
Так я згоден платити цим *** я не збираюся вони мене після пропажі платежу в сумі 5500 гривень в грудні 2014 року я перестав платити. 2015 році почалися погрози по 2018 рік я цих співробітників дельта банку та їх колекторів я не боюся нехай приїжджають але піти самі не зможуть якщо поліція не допомагає то треба самим вирішувати цю проблему.
16 січня 2018, 19:39
Загрози з номера мобільного телефону 0506390000, 0635440000 колектора вирішили нас лякати, що приїдуть і виселяти з квартир і заберуть майно. Особисто я вже три роки чекаю коли вони приїдуть щоб їм руки і ноги переламати.
kuzan
kuzan
25 січня 2018, 14:04
Народ, имейте чувство юмора, я обычно прикалываюсь с них