Прімоколект. Центр грошових вимог

ZOZ04 5 липня 2017, 10:35
Всім привіт! У 2014 р. взяла кредит, платила повністю без жодних просрочок до червня 2015 року, потім пішла з роботи в декрет і фінансове становище змінилося. Доставали дзвінками, такий брєд несли, а тепер Прийшли «листи щастя» з цього Прімоколекту де директором є Сташук В.В. Пишуть що подадуть на прокуратуру, що мене підозрюють в шахрайстві. Хто що знає про таких?
7 липня 2017, 14:08
ZOZ04, доброго дня,
зазначаємо, що Дельта Банк проводить продаж прав вимоги за кредитами, і частину вже було придбано ТОВ «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ «ПРІМОКОЛЕКТ-КАПІТАЛ». Детально: http://deltabank.com.ua/ru/about/collateral/mess_credits/

VladimirGold
VladimirGold
5 липня 2017, 10:53
Запугивают, но по долгам платить надо
Michael008
Michael008
5 липня 2017, 14:55
Прийшли «листи щастя» з цього Прімоколекту де директором є Сташук Ст. Ст. Пишуть що подадуть в прокуратуру, що мене підозрюють у шахрайстві. Хто що знає про таких? Нехай подають на вас в суд і прокуратуру. Вам не варто боятися цих людей, всі ваші питання відносно вашого кредиту можна вирішити лише через суд за місцем проживання, присутніх двох сторін.
aragorn2012
aragorn2012
13 липня 2017, 11:14
Нифига они не подадут, обычный развод. Если ваш долг продали незаконным калла, просто забейте болт на них. Тем более срок исковой давности по штрафам и пеням уже прошла, ещё год и по % по кредите тоже пройдет. В суд они не подадут, побоятся.