Коллектори Гранит

4opt 30 травня 2017, 12:15
Доброго дня, уже другий рік видзвонюють з коллекторської контори Граніт і вимагають заплатити купу грошей за людину з якою я колись працював. В той момент це був мій співробітник, і коли він оформляв кредит вказав мій номер телефону для підтвердження його особи. Граніт же вимагає, погрожує забрати майно, через те, що я є якоби «гарантом», « поручителем» хоча таким не являюсь і нічого не підписував. Скільки ще терпіти їхні дзвінки? Або де можна написати заяву, щоб мене виключили з їїнього обзвону, чесно — вже дістало
30 травня 2017, 13:27
4opt, доброго дня,
в описаному випадку у Вас є можливість подати відповідну заяву на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.

30 травня 2017, 12:30
Коллекторской конторы «Гранит» в реестре юрлиц нет — есть с таким названием контора по изготовлению памятников, надгробий и прочих безделушек из камня.

Будут ещё звонить — «согласитесь» погасить частично долг — пусть продиктуют банковские реквизиты и обязательно укажут код ЭДРПОУ «Гранита».

Затем пишите заявление в Полицию — по вопросу вымогательства и шантажа и обязательно укажите банковские реквизиты конторы.Также на форуме можете озвучить эти же реквизиты — «пробьём» по базам и найдём шантажистов с фамилиями и домашними адресами.
анатолий дробинин
анатолий дробинин
30 травня 2017, 15:06
А неуважаемая делта, что не знает о шалостях гранита? Вряд ли судя по коментарию «ответбанка»