Дельта банк і ЕАПБ....

inna20s 20 квітня 2017, 22:35
Напротязі 1,5 року платила по 1000грн.щомісяця без задержки. З 1000грн.зараховували 343 грн, а бувало 349грн. Це що за проценти шановний Дельта. З вашими процентами я з вами давно розрахувалась!!! Так що від мене ні копійки не чекайте, усі питання в суді. А тепер з'явились нові звонарі ЕАПБ. Люди не платіть скільки можна обдирати простий народ.
21 квітня 2017, 9:24
inna20s, доброго ранку,
звертаємо Вашу увагу, що усі нарахування проводяться відповідно до умов Договору кредитування, який був укладений між Вами та Банком. Кредит буде закритий лише при погашенні Вами перед Банком заборгованості у повному обсязі.
Для отримання додаткових роз'яснень рекомендуємо подати у відділенні Банку письмовий запит.

aragorn2012
aragorn2012
21 квітня 2017, 15:20
Нарахування проводяться відповідно до умов Договору кредитування, який був укладений між Вами та Банком. — никогда не слышал, чтобы проценты по кредиту были больше тела самого кредита. А автору скажу, вы платили не только по кредиту, а ещё и коллекторам.
inna20s
inna20s
21 квітня 2017, 17:49
Для этого недо банка это нормально чтобы проценты были больше тела.Почему нет, апетит хороший, а вы народ вкалывайте и кормите всех подряд. От меня ни копейки не ждите…